РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (16 серпня 2013) 

 • Вважається зразковим у вагонному господарстві!

  Вісімдесят літ виповнилося вагонному депо Конотоп. Як і багатьом іншим на залізниці, виокремленим наркомівським наказом у липні - на початку серпня 1933 р. із паровозних. До історії конотопчани ставляться бережно, тому день народження свого залізничного підрозділу відзначають щорічно. Традиційно на цьому святі підбивають підсумки роботи, вшановують кращих виробничників, традиційно вітають ветеранів і покладають квіти до меморіалу вагонникам, які загинули в роки війни. Але вісімдесят - це вже солідна дата.

  Вагонне депо Конотоп завжди було авторитетним підрозділом на вузлі. Але за останній час потужність його помітно зросла. Час іде. Галузь реформується. До структури тепер уже експлуатаційно-ремонтного депо увійшли Дорожні вагоноколісні майстерні станції Ворожба, пункти технічного обслуговування вагонів на станціях Ніжин та Чернігів, тож колектив нині налічує понад 700 працівників.


  Під час святкування 80-ліття Конотопського експлуатаційно-ремонтного вагонного депо.

  Приємно пройти територією депо. Скрізь видно господарську руку. Скоріше, руки, що дбають і про виробничі показники, і про поліпшення умов праці. Колись, помічаючи чистоту на коліях, доглянуті клумби, де немає жодного папірця на доріжках, запитував вагонників, як досягається такий порядок і в який день вони прибирають територію. «А ми не смітимо», - була відповідь.

  Красномовна деталь, та хтось може дорікнути, що основне завдання депо - ремонтувати вантажні вагони і гарантувати їх безпечний рух у зоні обслуговування. Не заперечую. Навіть можу назвати цифри, які підтвердять успішне виконання виробничих завдань. Але краще процитую слова із недавнього виступу: «Першим моїм бажанням було пройти й оглянути цехи та територію, вкотре переконатися в тому виробничому порядку, у тій дисципліні, яка так помітна на кожному робочому місці. Ваше депо вважається одним із кращих на Південно-Західній залізниці, я б сказав, зразковим у вагонному господарстві. Ви є гордістю всього колективу Південно-Західної залізниці».

  Ця висока оцінка роботи конотопчан належить начальнику столичної магістралі Олексію КРИВОПІШИНУ, який вітав того дня трудівників депо з 80-ю річницею. За словами начальника залізниці, є рішення фінансувати придбання необхідного для ремонту вагонів обладнання. «Вважайте це подарунком від керівництва залізниці вашому колективу», - сказав Олексій Мефодійович. Він також відзначив роботу деповчан на прикордонних пунктах переходу Південно-Західної.

  Начальник залізниці Олексій Кривопішин вручив нагороди деповчанам. Знак «Почесний залізничник» отримав начальник цього підрозділу галузевої вагонної служби Володимир ФЕДОРКО.

  На мітингу з нагоди 80-ліття виступив перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ. Він теж високо оцінив роботу залізничників і вручив подяки від голови Сумської обласної держадміністрації оглядачам вагонів Олегу СОЛЯНИКУ, Леоніду КУЛІЧЕНКУ, провідному економісту підрозділу Лідії ГРИШКО та бригадирові Олександру ЛУЦЕНКУ.

  Володимир Федорко, виступаючи від імені колег, запевнив, що колектив депо продовжуватиме славні трудові традиції вагонників Конотопа, добиватиметься ще вищих результатів у роботі.

  Святкування 80-ї річниці продовжилося біля деповського меморіалу. Учасники поклали квіти до обеліску, засвідчивши шану старшому поколінню та згадавши, з якою самовідданістю працювали вони у роки війни і післявоєнний час. Приміром, у вересні 1943 р., коли місто було звільнене від німецьких загарбників, депо лежало в руїнах. Але вже в січні 1944-го буремного року звідси вийшов перший відремонтований вагон.

  Покладання квітів - постійний елемент сценарію святкування дня народження депо. Але віднині він доповнюється ще одним виразним штрихом - посвяченням у вагонники. Шість випускників Конотопського вищого професійного училища №4 - Максим Безпалий, Тарас Тарасенко, Руслан Ковалевський, Дмитро Євсюков, Олексій Михайленко та Денис Левенець - влилися у славний колектив, стали оглядачами-ремонтниками вагонів. Їм начальник депо вручив необхідні в роботі надійні та потужні ліхтарі, а голова профкому Юрій ШИШ - квитки членів галузевої профспілки залізничників.

  З нагоди 80-ї річниці на деповську Дошку пошани занесені пресувальник колісних пар Іван КАЛЬЧЕНКО, слюсар Сергій ХОЛОДНИХ, електрогазозварник Олександр ГРАДУН й оператор ПТО Любов ПУШЕНКО. А учасники вузлової художньої самодіяльності привітали колектив чудовим концертом. Таке не забувається!

  Микола ПАЦАК, Фото Василя ЛУЦЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05