РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (16 серпня 2013) 

 • Людмила ТЕСЛЕНКО: «Душею я завжди на станції»

  На почесному місці у кабінеті начальника станції Миронівка Людмили ТЕСЛЕНКО - добрий десяток дипломів від генерального директора Укрзалізниці за призові місця, якими відзначено очолюваний нею колектив протягом останніх років. Проте підрозділ лише тоді стає лідером, якщо тут одночасно із дотриманням сучасної технології управління перевізним процесом відчутне місце віддається удосконаленню виробничого процесу за умов вимогливого відношення до колег.

  Протягом шести років Людмила Іванівна очолює цей підрозділ із величезним фронтом робіт: технолого-економічні показники зростають, йде вгору і продуктивність праці. За компетентність і відповідальність Л. Тесленко поважає керівництво столичної магістралі. Як фахівця, як непересічну особистість. А підлеглі знають, що вона може спитати, як говорять, по повній, але у жодному разі не відмовить у пораді, завжди прийде на допомогу у важку хвилину.

  Людмила Іванівна розповідає, що із самого дитинства не уявляла для себе іншого трудового шляху, як пов’язати власну долю із залізницею. Будинок, де вона і досі мешкає, - поруч зі станцією. Тож швидкі експреси та великовагові поїзди проходили через дитинство та юність за чітким розкладом.

  Батьки - працівники торгівлі - після закінчення їхньою донькою середньої школи із золотою медаллю благословили на навчання у залізничному вищому навчальному закладі. Стаціонарний факультет у Дніпропетровському інституті інженерів транспорту за спеціальністю «Управління процесом перевезень», а згодом, за сімейними обставинами, - заочне навчання у тому ж таки ДІІТі дозволило взяти хороший старт на початку кар’єрного зростання.

  Життя завжди випробовує людину, а на службі - тим паче. Їй поталанило на наставницю - інженера станції Таїсію Михайлівну БезгІну. Від неї отримувала впевненість у власних силах. Оператор при черговому по станції, чергова по парку, чергова по станції, начальник технологічної контори, інженер станції, тепер - начальник. Робота складна, у найвищому ступені відповідальна.

  Людмила Тесленко не справляє враження «залізної леді» - чарівна, мила жінка. Як їй вдається управляти таким непростим господарством?

  Вона розповідає, що допомагає тверде переконання - люди навколо чудові, і потрібно до них підходити із увагою. Зрозуміло, що і суворі хвилини розмови з нехлюями - то також у службовому розпорядку начальника станції. Головне - знати тонкощі спілкування з людьми. А ще створити комфортні умови для роботи не лише з технічної, матеріальної точки зору, але і у психологічному плані. Тоді колеги будуть мотивовані на успішну роботу. Щодоби на миронівські колії з Одеської залізниці надходить до тридцяти вантажних поїздів, а відправляються у зворотному напрямку 25 - 28. Для чіткої роботи станції мають працювати і оборотне локомотивне депо, і пункт технічного огляду вагонів, і місцеві енергетики, спеціалісти із забезпечення безперебійної роботи засобів централізації, сигналізації та блокування… Отже, начальник станції - справжній керманич величезного залізничного вузла. На станції Миронівка - це тендітна жінка.

  Людмила Іванівна зізнається, що віддає службі майже весь час, приділяючи мало уваги доньці. Але оскільки з рідною дитиною стосунки змалечку побудовано на любові і терпінні, Л. Тесленко звикла віддавати цікавій роботі будні і часто-густо навіть вихідні. Чому?

  - Душею я завжди на станції, - зізналася наостанок відмінник служби перевезень Людмила Тесленко.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05