РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 31 (9 серпня 2013) 

 • Буде вдосталь позитивних вражень

  Зведення житлового будинку в Коростені від самого початку будівництва перебувало постійно в центрі уваги «Рабочего слова». Щоб з'ясувати стан справ на цьому об'єкті, побували ми тут й кілька днів тому.


  Муляр Конотопського БМЕУ Василь ВЛАСЮК, лицювальник Віталій МАЄВСЬКИЙ та муляр Петро БЕЛЯВСЬКИЙ


  Маляри Ірина ПАШИНСЬКА та Віта БАРАНОВСЬКА задоволені результатом власної праці.  - П’ятиповерхова сонячна будівля нині вже готова прийняти своїх мешканців, - сказав нам майстер Коростенського БМЕУ Ігор ОРЕХОВСЬКИЙ, якого зустріли на території об’єкта. Він разом із колегами здійснювали тут останні приготування, так би мовити, завершальні штрихи, аби новобудова сяяла чистотою і порядком.

  У гарному настрої муляри, які клали тут цеглину до цеглини, зводячи п’ятиповерхівку. Муляр 5 розряду Коростенського БМЕУ Василь ВЛАСЮК, який впродовж своєї трудової біографії вже відремонтував багато вокзалів, станційних споруд, каже, що на зведенні житлового багатоповерхового будинку він вдруге. Перший досвід такої роботи в нього був у 2003 р., тоді він трудився разом з іншими колегами на спорудженні житла для військових у Севастополі. А в Коростені працював з не меншою віддачею, тим більше, що це ж для своїх земляків-залізничників.

  Тепер муляри вже основні свої зусилля скеровуватимуть поруч на зведенні дев’ятиповерхового будинку, який теж поступово «зростає», вселяючи надію коростенським залізничникам на отримання нового житла. А вже завершеною будовою коростенські зодчі з гордістю зустрічають своє професійне свято. Адже нести людям радість оновлення - це духовна основа професії будівельника.

  Привітний вигляд має і територія довкола нової будови: заасфальтоване подвір’я, ошатні лавочки, буде тут де й гратися дітворі. Зайшли ми і в квартиру, де дівчата-маляри оглядали свою роботу: чи не лишилося якихось огріхів. На наш погляд, кімнати сяяли свіжістю і приємними тонами фарб. А також щирими усмішками майстринь, які задоволені результатом власної праці.

  Словом, новобудова справила оптимістичне враження. Віримо, що позитивних вражень буде вдосталь і в очах новоселів, яким вже незабаром вручать ордери на нові квартири.

  Оксана КЛИМЧУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05