РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 30 (2 серпня 2013) 

 • Про ЗЕРНА ДОБРА у залізничному ХМІЛЬНИКУ

  Царство природи у санаторії

  (Закінчення. Початок у №29)

  «Лікують не тільки лікарі та ліки, а й краса», -
  Наум ГОЛЬДЕНБЕРГ, перший головний лікар
  Медичного центру реабілітації залізничників (м. Хмільник)

  ВЕСНЯНІ СПОГАДИ

  Заходиш у непошкоджений храм природи - і складається враження, що перебуваєш у найпотаємнішому театрі, де від симфонії пташиного співу і напоєного чистотою повітря, аромату трав і квітів, насаджених дбайливими руками працівників санаторію, вкотре оживаєш. Уже розкривають свої крислаті, наче повний місяць, голови білі, рожеві та червоні півонії. Саме в цю пору ними милуються пацієнти, які зі сходом сонця виходять на прогулянку. Радіє душа у царстві природи, що створена людськими руками, які працюють і творять під девізом «Люди для людей!»

  Напевне, краще оформлених куточків природи, ніж у санаторії МЦРЗ, у місті Хмільник немає. Ось і доказ. Наречені у весільному вбранні щотижня приходять фотографуватись біля Божої Матері, яка, наче той дороговказ, направляє у подальше життя, оберігаючи Покровом. На фоні розквітлих петуній і півоній виникають цікаві композиції.

  А ось і перші розквітлі троянди мерехтять на вітрі своїми пелюстками. Чи це не Божа благодать?!


  Перед від’їздом зустрілась з директором - головним лікарем санаторію МЦРЗ Віктором Миколайовичем Пікушем. Вже не вперше відбулася у мене зустріч з керманичем цього храму здоров’я, що продовжує людям життя.

  Та кожне спілкування - це невидимий зв’язок з людиною, образ якої закарбовується не лише у пам’яті, а й у душі. Вогники в його очах, доброзичлива посмішка налаштовують на невимушену розмову. Він - чудовий господар. Усе, що отримав з рук першого головлікаря Наума Яковича Гольденберга, не лише зберіг у чудовому стані, а й примножив, дякуючи хорошій співпраці із однодумцем, своїм заступником, своєю правою рукою - Олександром Фіксом.

  Та живе Віктор Пікуш не тільки тим, що вже зроблено, а планами на майбутнє і, ділячись ними, в його очах з’являється ще більше запалу. Основним завданням він вважає капітальний ремонт першого корпусу, а це: добудова нового поверху мансарди; перебудова номерів для зручностей відпочиваючих. Адже першому корпусу вже 43 роки. У корпусі, де розташовано басейн, будуть працювати кабінети торфо-грязелікування. Це буде цілий комплекс, де лікуватимуть хребет та суглоби. Сам басейн буде працювати у дві зміни по 12 год. на добу. У басейні також буде проводитися водолікування і хребта, і суглобів.

  Усі питання щодо будівництва, оснащення, фінансування погоджено з начальником Південно-Західної залізниці Олексієм КривопІшиним, який і є ініціатором реконструк-ції оздоровниці.

  Співпраця, співдружність самовідданих керманичів, які працюють на благо людини, - Олексія Кривопішина, Віктора Пікуша та його заступника Олександра Фікса - вочевидь у тому, що росте, збагачується, оновлюється санаторій Медичного центру реабілітації залізничників!

  Спасибі вам, дорогі, щедрі, милосердні рятівники людського здоров’я! Низький і доземний уклін вам від імені тисяч пацієнтів!

  А я від усього серця бажаю всім відвідувачам і колективу медиків богатирського здоров’я, духовних і фізичних сил, терпіння, удачі, оптимізму.

  А ще бажаю, щоб завжди поряд з вами були працьовиті, віддані, випробувані у «штормах», хороші люди.

  Великому кораблю, який омивають хвилі Південного Бугу, - велике плавання!

  Ядвіга ОСТРОВСЬКА, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА та Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05