РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 17 (30 травня 2008) 

 • Стратегія в інтересах пасажира

  Активно готувалися до літніх перевезень козятинські залізничники. Як зазначив начальник пасажирського сектору дирекції Володимир МАЗНИЙ, за результатами весняного об`їзду було складено детальний план заходів з метою приведення до відповідного естетичного вигляду станцій та зупинних пунктів.

  Крім того, у ці самі дні на дирекції суттєво оновлюється обладнання для продажу квитків у приміському сполученні. Сьогодні для таких кас придбано вже 37 терміналів «РРО-СПЕККА» (регістраторів розрахункових операцій), якими буде замінено застарілі зразки подібного обладнання «Ера-502». Проводяться і відповідні навчання з квитковими касирами.

  - З кінця квітня, - продовжує Володимир Леонідович, - на вокзалі Біла Церква розпочав роботу сервісний центр, що, звичайно, надасть можливість покращити послуги для пасажирів. Разом з тим ми уважно вивчаємо пасажиропотік на наших станціях та зупинних пунктах з тим, щоб своєчасно вносити відповідні корективи у свою роботу. Так, вже майже місяць електропоїзд підвищеної комфортності, що курсував між Києвом та ст. Роток, тепер прямує до ст. Рокитне. У середньому щоденна кількість квитків, проданих на цьому напрямку, збільшилася до 40. Суттєвий внесок до галузевої скарбниці. Тож, цей електропоїзд курсуватиме між Києвом та ст. Рокитне і надалі. З 26 квітня розпочато рух електропоїзда на дільниці Здолбунів - Могиляни. Протягом місяця ми вивчатимемо пасажиропотік на цій дільниці магістралі, і, якщо він відповідатиме нашим економічним розрахункам і не буде збитковим, то й цей приміський поїзд матиме своє місце у розкладі руху електричок.

  - Сподіваємось, що до початку літніх перевезень, які вже не за горами, ми підготуємось належним чином, - підсумував начальник пасажирського сектору.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05