РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (26 липня 2013) 

 • Турнір із шахів стане традиційним?

  Днями у Козятині відбувся цікавий турнір з шахів, який було присвячено Дню профспілки залізничників та транспортних будівельників України. Його організаторами стали терком профспілок Козятинської дирекції залізничних перевезень та відділ молоді та спорту міської ради.


  Під час турніру з шахів у Козятині.

  - Для нашого невеликого міста цей шаховий турнір дійсно став незвичним і разом з тим дуже цікавим спортивним святом, - говорить один з організаторів, голова міської федерації шахів кандидат у майстри спорту Олексій РУБАН. - Адже вперше до міста залізничників одночасно завітала така чисельна і разом з тим мастита делегація шахістів-учасників змагань із Києва, Житомира, Одеси, Вінниці, Хмельницького, Рівного, Тернополя та дев’яти районів Вінницької області. А участь у турнірі шахістів з російського Нижнього Новгорода, якщо так можна сказати, надала йому міжнародного статусу. Загалом у турнірі взяли участь 74 шахісти, серед яких було три майстри спорту міжнародного класу, два майстра ФІДЕ та два майстри спорту України, 35 кандидатів у майстри спорту та понад 20 першорозрядників. За команду Козятина виступали і залізничники: Микола Гречко, Володимир Закорчевний, Микола Петрукович та Володимир Пресняк. До речі, колишній машиніст тепловоза локомотивного депо Козятин Микола Гречко, якому вже виповнилося 78 років, був найстаршим учасником змагань.

  Переможцем турніру став вінничанин - майстер спорту Вадим Трегубов, який лише за додатковими показниками випередив свого земляка, майстра спорту міжнародного класу Миколу Боднара. Третім фінішував хмельничанин Вадим Разін.

  Однак організатори турніру, окрім перших трьох призових місць, встановили ще й додаткові призи для десяти кращих учасників змагань та спеціальні призи ще у п’яти номінаціях. Так, зокрема, перше місце серед жінок виборола Наталія Понятишина (Тернопіль). Киянин Валентин Ткаченко був кращим серед ветеранів. Колишній співробітник лінійного відділу міліції на станції Козятин Олександр Іонов отримав приз за найкращий виступ серед шахістів-козятинців. А Володимир Закорчевний - як найкращий шахіст серед ветеранів-залізничників. Серед юнаків та дівчат переможцями у своїх вікових категоріях стали Владислав Лукіянчук, Надія Шпанко та Ірина Іщенко.

  За відгуками учасників турніру він відбувся цікаво, у захоплюючі спортивній боротьбі. Заслуговує на добрі слова й організація самих змагань. Тож було висловлено бажання, щоб такий турнір став у Козятині традиційним.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Дмитра ЖИВЧИКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05