РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (26 липня 2013) 

 • СТОЛИЧНИЙ ВОКЗАЛ ЯК ПРИКЛАД впровадження Транспортної стратегії України

  Коротко нагадаємо: 20 жовтня 2010 р. головою Кабінету міністрів України Миколою АЗАРОВИМ схвалено Транспортну стратегію України на період 2020 р. За цим задумом на даний час реалізовується державна політика з метою забезпечення стабільного та ефективного функціонування галузі транспорту, створення умов для соціально-економічного розвитку країни, підвищення конкурентоспроможності національної економіки і рівня життя населення. Трьома основними напрямками розвитку є підвищення ефективності управління, покращення якості транспортних послуг та розробка нових засобів енергозбереження. Великі справи з метою розбудови транспортної інфраструктури нашої держави вирішено впроваджувати, використовуючи досвід Європейського Союзу.


  Переможниця конкурсу студентських творів на тему
  розбудови транспортної інфраструктури Юлія СТАЦЕНКО.

  Ініціатори проекту Євросоюзу з підтримки впровадження означеної транспортної стратегії днями завітали на Центральний залізничний вокзал столиці України, де провели прес-конференцію. На початку заходу ми зупинили свій погляд на виставці світлин, що здійснила мандрівку, як запевнили організатори прес-конференції, залізничними вокзалами Дніпропетровська, Донецька, Одеси, Харкова, Львова, Запоріжжя. Скажу відверто - враження від експозиції мінорні: вважаю, що фотографам варто би було більше попрацювати. Адже увагу відвідувачів слід акцентувати на найважливіших у транспортній системі об’єктах більш широко, а не у десятку фотографій.

  Як зазначали представники ЄС Ендрю РАЗБАШ (голова операційного відділу) та Юрате ЮОДСКНУКІТЕ (координатор транспортних проектів), у партнерстві із Міністерством інфраструктури України протягом 2012 - 2013 рр. цикл публічних лекцій на тему впровадження Транспортної стратегії України, які провели у транспортних вищих навчальних закладах експерти ЄС, має допомогти студентській молоді досконально розібратися в основних цілях, принципах і пріоритетах у сфері розвитку транспортної галузі України на найближчі десять років. Що ж, знання за плечима не носити. А ідеями щодо розвитку транспортної інфраструктури варто ділитися - вважають представники ЄС, Мінінфраструктури України. Для цього і було започатковано конкурс студентських творів на тему майбутньої розбудови транспортної галузі.

  Переможницею у конкурсі стала випускниця Сімферопольського коледжу транспортної інфраструктури (колишній залізничний технікум - ред.) Юлія СТАЦЕНКО. Цікавий факт, як зазначила Юлія, її ідеї, які вона пропонувала впровадити в Україні, не зацікавили жодного підприємця. А в ЄС готові скористатися пропозиціями юної студентки тепер вже російського вишу. Зокрема повторним використанням автошин. Переможниця цього конкурсу відвідала штаб-квартиру Євросоюзу у Брюсселі.

  Як зазначили керівник проекту Євросоюзу з впровадження Транспортної стратегії Бернард СЕМЕРІЯ та його колега, доктор економічних наук Алла НОВІКОВА, покращення транспортної інфраструктури відчувається на кожному кроці. Як доказ, сучасний столичний вокзал, де і відбулась згадана прес-конференція.

  Іван СОТНИКОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05