РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (26 липня 2013) 

 • Справа не в інтуїції

  Якість роботи оглядача-ремонтника залежить від добросовісного виконання ним службових обов'язків.


  Оглядач-ремонтник вагонів Олександр ГРИЩЕНКО демонструє дефект у конструкції надресорної балки.  Працювати черговим оператором вагонного парку довірено Олександрові ГЛАДИШЕНКУ.

  Ту нічну зміну 29-річний оглядач-ремонтник вагонів Олександр ГРИЩЕНКО, який працює на пункті технічного огляду станції Миронівка (підрозділ експлуатаційного вагонного депо станції Козятин), запам’ятає надовго. Дефект, що часом погано виявляється денної пори, - тріщина надресорної балки - він визначив, ледь ніжний липневий світанок торкнувся світлих пристанційних споруд. Виявив, як належить, точно і вчасно. І дефектоскопного аналізу не потрібно робити, щоб ствердно сказати: підступна тріщина, якби не визначив її Олександр Володимирович, могла б заподіяти багато проблем під час прослідування магістральними коліями поїзда, що йшов з Одеської залізниці на Південно-Західну. О. Грищенко знайшов дефект у зоні технологічного вікна із зовнішнього боку надресорної балки вагонного візка, який побудовано на Уральському вагонобудівному заводі ще у 1980 р.

  Він працює у Миронівці лише півтора року, а до того - п’ять років на пункті технічного огляду станції Жмеринка.

  - Серйозні несправності доводилося віднаходити і на попередньому місці роботи, - стверджує наш сьогоднішній герой.

  Молодий, а досвідчений. Йому подобається займатися такою значущою роботою.

  - Таким чином, - ділиться далі роздумами Олександр, - унеможливлюється небезпека у русі поїздів. Знайшов дефект - значить, відвів біду. Приємно розуміти, що від нашої роботи залежать життя людей та збереженість вантажів.

  Сьогодні у колективі пункту технічного огляду вагонів, який очолює Анатолій КОЦЕБ, є передовики. Зокрема, оглядач-ремонтник Олександр ГЛАДИШЕНКО, який неодноразово виявляв багато дефектів у деталях та вузлах вагонів, а саме: низку несправностей у буксових вузлах візків.

  - Як вам вдається виявляти дефекти? Невже розвинене чуття на «хворі» вузли чи це, кажучи науковою термінологією, інтуїція? - запитую робітників.

  - Щодо чуття та інтуїції, - підключається до розмови О. Гладишенко, якому на час нашої зустрічі було довірено пост чергового оператора вагонного парку, - на них покладатися не варто. Думаю, жодного секрету в тім, щоб знайти дефект, немає. Все дуже просто: оглядач повинен сумлінно проводити огляд, приділяючи увагу навіть важкодоступним місцям. Не можеш підлізти до того або іншого устаткування, деталі чи вузла, скористайся дзеркалом. Головне - не лінуватися. Якщо не виявити тріщину або іншу несправність вчасно, вважай, до лиха недалеко.

  - Успіхи О. Грищенка, О. Гладишенка та їхніх товаришів не можуть не радувати, - вважає Анатолій Коцеб. - Адже всі ми працюємо на єдиний результат. Мені подобається наша команда, якою керую два роки. Питань з особовим складом не виникає. Колектив грамотний, досвідчений. Люди розуміють, які важкі умови склалися при виникненні дефектів на мережі залізниць. Тож нікого додатково спонукати до роботи не потрібно.

  Щозміни на пункті технічного огляду вагонів на станції Миронівка зустрічають три десятки поїздів, майже стільки ж відправляють на Одеську залізницю. Роботи невпрогорт для сумлінних. Тому тут і цінують професіоналів.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05