РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (19 липня 2013) 

 • Знов дитячий гомін лунає у «Дубках»

  Дубовий гай, що буяє неподалік від Жмеринки, більшу частину року оберігає тишу. Та у літній період він наповнюється дитячим гомоном, який розноситься далеко навкруги. Лісову тишу знову порушили веселі голоси більш ніж 270 дітей, які приїхали до оздоровчого табору «Дубки».

  На дітей тут уже чекали і гостинно зустріли вожаті та вихователі, на чолі із директором табору Елою ГРИЦЕНКО. За віковими категоріями молоде поповнення розподілили на одинадцять загонів. Дітей молодшого віку розмістили для проживання у триповерховому корпусі зі світлими та затишними кімнатами, в яких зручні ліжка та інші меблі. Діти тут почувають себе, як у номерах сучасних готелів. Трохи схожим за архітектурою на фортецю є ще один корпус, що розташований у нижній частині табору. В ньому поселились діти середнього та старшого шкільного віку. Кожному загону присвоїли власну назву, а також підібрали девіз та пісню. Це одразу згуртувало дітей, об’єднало у дружні команди.


  Будемо знайомі. Голова Жмеринського територіального комітету профспілки Юрій АДРУШКОВ (у центрі) - серед відпочиваючих.

  У перший день відбулась урочиста лінійка, на якій з привітанням виступив голова Жмеринського територіального комітету профспілки Юрій АНДРУШКОВ. Кожній дитині, яка прибула на відпочинок, він вручив фірмові футболки. Причому кожному загону - іншого кольору. За цими кольорами тепер легко визначається належність відпочиваючих до того чи іншого загону.

  У перший день відбувся й святковий концерт за участі артистів Вінницької обласної філармонії та цирку. А потім розпочались будні відпочинку. Чим вони заповнені?

  Протягом зміни для дітей молодшого віку щодня відкриваються двері до ігрової кімнати, де вони можуть зануритися у цікавий та різноманітний світ гри. Або ж розвивати свою силу та спритність на дитячому спортивному майданчику. А підлітки старшого віку знаходять собі заняття по душі у табірних гуртках. Великою популярністю серед дітей користуються гуртки народного танцю, вокалу, гурток «Юний баскетболіст», «Жвавий дельфін». У таборі діє своєрідний медіацентр, в якому діти із старших загонів під керівництвом вожатих займаються фотографуванням і відеозйомкою. Сюжети - про табірне життя. А після випускають фотогазети чи створюють відеоролики. В приміщенні дитячого театру щодня демонструються цікаві кінофільми та мультфільми.

  Майже кожного дня проводяться різноманітні конкурси: «Містер «Дубки», «Міс «Дубки» «Лісова галявина» та «Лісові витвори», відбуваються концерти художньої самодіяльності та КВК. Беручи участь у таких заходах, діти не лише ближче знайомляться між собою, але й розвивають свої творчі здібності, уміння поводитись у колективі і знаходити спільні рішення. Вони набувають знань про навколишній світ, прищеплюючи любов до природи. Цікавим для відпочиваючих є «Конкурс вожатської майстерності», під час якого вожаті показують власні творчі здібності. А це - молоді педагоги та студенти вузів. Їх роботу координує старша вожата Анжела ПУГАЧ, яка у цій ролі виступає уже не перший рік, тому має чималий досвід. Допомагають у роботі методист та психолог, які постійно працюють у таборі.

  Найулюбленішим місцем для дітей будь-якого віку є басейн. Тут вони розвивають свої здібності у плаванні під пильним наглядом провідного тренера обласної збірної команди з плавання Світлани ШЕВЧЕНКО. В басейні проводиться інсценізоване свято Нептуна, ну і, звичайно, Івана Купала.

  Який відпочинок без належного харчування? А його забезпечують фахівці їдальні, до якої діти навідуються по шість разів протягом кожного дня. Щоразу на них чекають смачні страви із натуральних продуктів, свіжих овочів та фруктів. Меню збалансоване та погоджене зі Жмеринською лінійною СЕС-3 на Південно-Західній залізниці.

  А на сторожі здоров’я малечі стоять досвідчені працівники медичного пункту, який обладнаний та оснащений усім необхідним.

  - Я уже не вперше відпочиваю у «Дубках», - розповідає десятирічна Марина ПЯТАКОВА. - І щороку їду сюди із задоволенням. У мене тут уже багато друзів, яким також подобається у таборі.

  Такої ж думки дотримуються Максим ЛУЦКОВ, Святослав ЯНЕНКО та Максим ШВЕЦЬ.

  - Минулого року у мене виникли непорозуміння із одною дівчинкою, тому мені не дуже сподобалось у таборі, - зізналась одинадцятирічна Карина АНТОНЕНКО. - А цього року усе нормально і я задоволена відпочинком тут. Найбільше всього мені подобається брати участь у конкурсах і плавати у басейні.

  Схвальні відповіді почув і від інших дітей. Задоволені й батьки, адже на певний час їхні діти перебувають під наглядом вихователів, а не тиняються вулицями міст.

  А щоб створити відповідні умови, перед відкриттям сезону відпочинку дітей у «Дубках» чимало потрудились дорослі - їхні батьки. За традицією кожному із відокремлених структурних підрозділів залізниці, що є у межах Жмеринської дирекції залізничних перевезень, було визначено об’єм робіт з підготовки табору до прийому відпочиваючих. І спеціально створені бригади тут певний час активно трудились. А хто найкраще впорався із завданням, визначала спеціально створена комісія. За її рішенням переможцем у огляді-конкурсі стала Жмеринська дистанція колії, де начальником - Василь ГУЦАЛЮК. Кімната, яку вони відремонтували та обставили меблями, визнана найкращою. Друге місце посіла Жмеринська дистанція електропостачання, на чолі з Віктором ЛІСОВИМ. А третє дісталось Хмельницькій вагонній дільниці, трудовий колектив якої очолює Володимир ІВАНОВ. Усіх цих керівників нагороджено грамотами від начальника Жмеринської дирекції залізничних перевезень Анатолія ЛЮБІНІНА та голови Жмеринського теркому Юрія АНДРУШКОВА, а також вручено грошові винагороди. Грамоту та винагороду також вручено начальнику Жмеринського будівельно-монтажного поїзда Василю ТИХОНЮКУ за вагомий внесок очолюваного ним трудового колективу у благоустрій території табору та створення належних умов для відпочинку дітей.

  Тож усе належне зроблено для оздоровлення підростаючого покоління залізничників. А веселий дитячий гомін, що знову лунає у «Дубках», сповіщає - їм тут затишно та цікаво.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05