РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (19 липня 2013) 

 • Активна позиція молодіжної ради

  Значну частину фахівців залізниці складають недавні випускники професійних училищ, коледжів, університетів - молоді люди. Звичайно, їм потрібна допомога, підтримка при становленні на нових посадах. Також їх варто залучати до громадської роботи, спортивного життя трудових колективів. Саме у цьому покликання молодіжних рад відокремлених структурних підрозділів нашої залізниці. Як це їм вдається, покажемо на прикладі Жмеринської дирекції залізничних перевезень.

  Молодіжну раду тут очолює інженер технічного відділу дирекції Юрій КАЛІНСЬКИЙ. Хоч він і молодого віку, та вже має певний трудовий досвід, а, головне, - активну життєву позицію. Ця якість і вивела його в молодіжні лідери.

  - Наша громадська організація працює за усіма напрямками, передбаченими Положенням про молодіжні ради, - зазначив у розмові із кореспондентом Юрій Олегович. - Однак головний акцент ми здійснюємо на спортивно-масовій роботі. Адже молодь і спорт - явища, що доповнюють одне одного. Тому більшість молодих працівників дирекції та й інших структурних підрозділів залізниці займаються спортом. І в цьому маємо непогані досягнення. Підтвердженням цьому можуть послужити успішні виступи наших спортсменів-аматорів на останній спартакіаді, яка проходила у червні у Києві.

  Здобутками молодих спортсменів із Жмеринки є перемога у минулорічній спартакіаді столичної магістралі, яка проходила у Козятині, друге місце - на турнірі з волейболу, перше місце - на чемпіонаті з міні-футболу та й інші перемоги.

  Та не лише у загально залізничних змаганнях беруть участь молоді жмеринчани. Молодіжна рада разом із адміністрацією та профспілковим територіальним комітетом проводить чимало місцевих спортивно-масових заходів. Це турнір-меморіал з міні-футболу, присвячений пам’яті колишнього начальника Південно-Західної залізниці Бориса ОЛІЙНИКА. Серед подібних змагань - турнір з футболу серед дитячо-молодіжних команд, присвячений пам’яті колишнього голови Жмеринського теркому профспілки Олексія ГРИЦЕНКА, тощо. Прихильність до футболу у спортивних заходах тут не випадкова, адже сам Юрій Калінський є прихильником цього масового виду спорту і досяг у ньому неабияких результатів, він має перший спортивний розряд. Тому навколо себе згуртував чимало охочих побігати за шкіряним м’ячем футбольним полем.

  Хоч спортивні заходи і домінують у роботі молодіжної ради Жмеринської дирекції, ними робота не обмежується. Вже традиційними стали зустрічі молодих працівників з ветеранами-залізничниками, фронтовиками. Під час таких діалогів ветерани діляться своїм досвідом, спогадами про фронтові та трудові будні, що має неабиякий виховний влив на молодь.

  Проводяться й інші заходи. Про один із таких варто дещо детальніше розповісти. Це конкурс-огляд на кращу молодіжну раду структурних підрозділів нашої залізниці, які працюють у межах Жмеринської дирекції залізничних перевезень. До уваги під час огляду брались усі заходи, що проводились первинними молодіжними радами. А також факти допомоги, яку вони надавали фахівцям-початківцям, участь у загальних заходах дирекції тощо. Переможцем у цьому конкурсі було визнано молодіжну раду Жмеринської дистанції сигналізації та зв’язку, яку очолює електромеханік Богдан ЛЕОНОВИЧ. Цей захід став своєрідним стимулом для пожвавлення роботи серед усіх подібних громадських організацій. Тепер все більше керівників та членів молодіжних рад займають активну життєву позицію, проявляють ініціативу та громадську активність. А від цього виграє спільна справа, заради якої і створено такі організації.

  Никифор ЛИСИЦЯ, Фото автора та Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05