РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (19 липня 2013) 

 • Чотири складові вдалої подорожі

  Для тих, хто збирається в дорогу, потрібні чотири складові вдалої подорожі: безпека, комфорт, точність та доступність. Бригади провідників, які працюють на фірмовому швидкісному поїзді №54/53 Київ - Санкт-Петербург - Київ, все це надають пасажирам на високому рівні.

  Журналісти «Рабочего слова» пересвідчилися в цьому під час особистого знайомства із працівниками поїзда. Ми зустрічали состав на вокзалі. До слова, провідники про це не знали. Тож, як кажуть телевізійники, ніяких «заготовок» не було. Щойно прийшов поїзд на перон, як всі вони - біля своїх вагонів. У фірмовому одязі, у білих сорочках, стрункі - такі, наче й не було двох діб дороги. Чоловіки-провідники допомагають пасажирам вийти з вагонів, жінки привітно усміхаються. Подорожуючі дякували залізничникам за поїздку і швидко розчинялись в обіймах столиці.

  Ми, скориставшись нагодою, що поїзд ще якийсь час буде стояти, після висадки пасажирів, поставили декілька питань начальнику поїзда Ігорю КОТЛЯРУ та провіднику вагона №5 Таїсії ЗАБОЛОТНІЙ. Щоправда, перед цим показали наші посвідчення: «Як вам відрядження, чи вдалося прогулятися Петербургом?»

  - На жаль, ні. У нас мало часу, - розповідає начальник поїзда. - Адже, як тільки ми приїздимо до Північної столиці, нам потрібно готуватися до відправлення о 16.20. Але, якщо є бажання, то можна швидко пройтися, наприклад, по Невському.

  Запитую у провідників: «Що виграє пасажир, подорожуючи цим поїздом?»

  - У першу чергу, комфорт та точність приїзду до місця призначення, - продовжує свою розповідь Ігор Петрович. - Окрім цього квиток на поїзд коштує значно дешевше, ніж на літак, що в більшості своїй для українців є визначальним. Про це ми можемо свідчити з власного досвіду. Бо якщо плацкартні вагони заповнені у повному обсязі, то у купейних завжди залишаються вільні місця. Наразі ми привезли до Києва 11 пасажирів у купейному вагоні. Щоправда, у напрямку Росії їх було 25.

  Попри те, що їхати до Санкт-Петербурга майже 24 години, подорож проходить нормально. За словами пасажирів, може й комфортніше їхати в купейному вагоні, але вони задоволені й плацкартою.

  - Наш состав складається з 11 вагонів, які обслуговують 22 провідники, - зазначає Ігор Петрович. - Ще два фахівці займаються технічним сервісом вагонів. Те, що наш рейс міжнародний, - бере на себе певні обов’язки, а саме, пасажир має право розраховувати на певний рівень зручностей та комфорту. Чисті вагони, м’які полиці, гарну постіль. Все це забезпечує на професійному рівні столична магістраль. Зі свого боку ми повинні виконувати свої обов’язки добросовісно і професійно. Адже ми перебуваємо в дорозі майже дві доби. До того ж, у нас прикордонний контроль, митний. Бо поїзд перетинає кордони трьох держав. Тому треба дуже уважно перевіряти зокрема дитячі документи. У кожному вагоні розташовано інформаційні стенди для пасажирів і відразу, як тільки відправляється поїзд, ми вмикаємо повідомлення по радіо, як правильно підготуватися до контролю, заповнити декларацію. Нарікань з боку пасажирів ми за час нашої поїздки не чули.

  Після зустрічі із провідниками з Київської вагонної дільниці починаєш розуміти, що окрім професійних знань, досвіду є ще багато секретів у роботі залізничників, якими вони із задоволенням діляться зі своїми колегами. І один із них такий - сучасний провідник, особливо той, хто працює у міжнародних сполученнях, повинен відповідати вимогам європейського рівня. А по-іншому й бути не може, адже наша залізниця - це візитівка за кордоном.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05