РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (5 липня 2013) 

 • Пригоди людини-рюкзака та диво-валізи

  «Чи пам’ятаєте епізоди із фільму «Сім стариганів та одна дівчина» («Семь стариков и одна девушка» - рос.)? Це та кінокомедія, де через увесь фільм проходить весела пісня на слова Михайла Пляцковського:

  «Землю обмотали тоненькие нити:

  Нити параллелей и зеленых рек,

  Совершите чудо - руку протяните,

  Надо, чтобы в дружбу верил каждый

  человек.

  Обогрейте словом, обласкайте взглядом,

  От весёлой шутки тает даже снег,

  Это так чудесно, если с вами рядом

  Улыбнётся незнакомый, хмурый человек»

  «СОВЕРШИТЕ ЧУДО…»

  Смисл, закладений у доволі популярну пісеньку за далеких вже 70-х рр. минулого століття, не втратив актуальності до сьогодні. Чи не так?

  Далі - за кіносюжетом. Відгуки про молоденьку тренера з фізвиховання із підстаркуватими «спортсменами» - то, як кажуть, потрібно чути. «Господи! Что мы ей сделали - гоняет до смертоубийства!». Не загнала. Навпаки, зробила із нікчем справжніх чоловіків. Але сьогодні про інший кінофрагмент.

  Чому згадав саме про «Сім стариганів...»? Там в кількох епізодах виникає доволі дивний суб’єкт, який на кожний запит від перехожих у міському парку без жодного прояву смутку про наявність справжніх чорнил, а у ресторані - дефіцитної тоді чорної ікри - мовчки простягає те, що необхідно героям кінокомедії. Чаклун та й годі. У зв’язку із чим пригадались ті кадри? Як виявляється, з метою бути сучасним чаклуном не розпрощався журналіст-міжнародник із Росії Анатолій Вассерман.

  ВАССЕРМАН - «ЛЮДИНА-РЮКЗАК»

  Сьогодні «людиною-рюкзаком», завжди готовим у дорогу, вважається саме А. Вассерман.

  На сайті 69news він розповів про вміст всіх 26 кишень свого розвантажувального жилета спеціального пошиття з робочою вагою у сім кілограмів. Приміром, у задній верхній кишені жилета є надувна подушка для підкладання під шию. Завдяки їй Вассерман спить, сидячи в транспорті або на лавочці на вулиці. У верхньому ряду із правого боку жилета Вассерман тримає котушку з тонкою волосінню, пластмасову коробку із великими швацькими голками, в’язальний гачок із ковпачком, крово-спинний олівець, ліхтар з мініатюрною лампою накалювання.

  Не згадуючи про точне географічне положення й класифікацію кишень, коротенько розповімо про те, що в них утримується. Цифровий фотоапарат, тверда картонна обкладинка для посвідчень (в яку вкладені офіційні сертифікати на ножі, цифрова перепустка у будинок редакції журналу «Ідея Ікс»), ліхтар з дев’ятьма світлодіодами, рулетка з м’якою стрічкою, мініатюрний свисток-сирена (для попередження потенційних злочинців).

  Що ще? Викрутка зі змінними насадками, мініатюрний взуттєвий ріжок, список уже наявних книг (щоб випадково не придбати другий екземпляр), мініатюрна підзорна труба з п’ятикратним збільшенням, механічна пробка для пляшок із гачком для відкоркування на ручці, флеш-диски ємністю чотири й сім гігабайт. Мініатюрна губка для чищення взуття, гильотинка для сигар (хоча сам Васерман не палить), пластмасова коробочка для пігулок, два надмініатюрних складних ножі. Гачки для підвіски сумок під стільницями.

  Шість гральних кубиків, ніж із висувним секційним лезом для різання паперу, набір пилочок для нігтів, металевий гребінець. Розсувна підзорна труба з восьмикратним збільшенням (окулярна частина труби може використовуватися як 30-кратний мікроскоп).

  Порівняйте, може статися, щось із цього списку ви теж тримаєте у своїх кишенях...

  ПЛЮС МАЛЕНЬКА АПТЕЧКА

  Пригадую, що якось, збираючись їхати поїздом до Сімферополя, незадовго до відправлення стикнувся із ситуацією, коли молода жінка, поранивши пальця об спальну полицю, благала віднайти у вагоні бинт та йод. Ні того, ні іншого у провідника не знайшлося. Господар вагона був змушений бігти до бригадира поїзда… Кров швидко спинили. Пальці перев’язали. Із тих пір, відправляючись у подорож, беру маленьку аптечку. Не можу дивитися, як страждає жінка: хворію через це на головний біль.

  Що ще? У дорожній сумці джентльмена може бути що завгодно. Подорожуючий у поїзді чоловік повинен передбачити все: від обценьок, щоб полагодити чарівній попутниці блискавку, що заклинила на спині, до пляшечки із нашатирем або колоди карт - перекинутися в «дурня». Ніщо не має застати джентльмена раптово. Він має бути готовим до будь-яких несподіванок. Мій знайомий, наприклад, завжди бере в дорогу беруши (скорочено «беречь уши» - рос.) Щоб не чути храп сусідів. Сподіваємося, що й наші читачі-чоловіки поділяться власним досвідом, щоб розповісти про незвичайні предмети, які вони беруть у дорогу. Пишіть. Розумні пропозиції обов’язково надрукуємо.

  ЧИ Є У ВАС САЛЯМІ?

  Згадаємо радянський серіал «Сімнадцять миттєвостей весни». Сьома серія. Штірліц їде в нічному експресі «коридором» Швейцарія - Скандинавія.

  До нього в купе підсаджується армійський генерал, затіває розмову. Вивчає статус пасажира, перевіряє, як той підготувався в дорогу. Генерал: «У мене є коньяк». Штірліц: «У мене теж є коньяк». Генерал: «Зате, ймовірно, у вас немає салямі». Штірліц дістає металевий контейнер: «У мене є салямі». Генерал: «Отже, ми з вами сьорбаємо з однієї тарілки». (До речі, на відміну від фільму режисера Тетяни Ліознової у романі Юліана Семенова фігурує не інтелігентське «салямі», а цілком робітничо-селянське «сало»).

  А що міститься надзвичайного у вашій валізі? Усміхнімося разом! Мерщій у відрядження! «Это так чудесно, если с вами рядом улыбнется незнакомый хмурый человек».

  Віктор НОВОБІЛИЧ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05