РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (5 липня 2013) 

 • Нащо газовий ключ крадію?

  Працівники лінійного відділення на ст. Бердичів затримали чоловіка, який, на пару з неповнолітнім односельцем, скоював крадіжки деталей верхньої будови колії.

  Повідомлення про крадіжку залізничних деталей надійшло до чергової частини міліції від дорожнього майстра ПД-12 Козятинської дистанції колії. Правоохоронці одразу внесли отриману інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочали кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 185 Кримінального кодексу України.

  В ході проведення оперативно-розшукових заходів, направлених на встановлення крадіїв, було встановлено, що демонтували залізничні деталі місцеві мешканці. «Мисливцями за металом» виявились 22-річний мешканець Житомирської області та його 17-річний односелець.

  Під покривом ночі подільники, за допомогою газового ключа, шляхом демонтажу таємно викрали із залізничної колії станції Михайленки 10 стикових накладок та 20 стикових болтів. Викрадені деталі було виявлено у мішку поблизу колії, де їх переховували крадії.

  Затримані пояснили, що на «полювання за металом» пішли, аби заробити гроші. Викрадені деталі вони мали намір здати до пункту прийому металобрухту.

  «Це типове пояснення крадіїв, які своїми діями не тільки завдають матеріальні збитки залізниці, але й можуть спричинити аварію поїзда», - зазначає заступник начальника лінійного відділення підполковник міліції Андрій Лазарчук.

  До речі, під час розслідування з’ясувалось, що неповнолітній крадій раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин, проте на шлях виправлення не став, а пристав до старшого товариша і знову скоїв крадіжку. Стосовно молодого чоловіка, який достовірно знав про вік неповнолітнього свого спільника, вирішується питання про притягнення до відповідальності за статтею 304 Кримінального кодексу України «Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність».

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05