РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (5 липня 2013) 

 • Алгоритм успіхів, або Ще раз про громадських інспекторів

  За своїми виробничими показниками станція Полонне серед залізничних станцій подібного класу у Козятинській дирекції залізничних перевезень впевнено посідає одне з провідних місць. Полонне - станція вантажна. Основним вантажовідправником тут є потужний гірничий комбінат будівельних матеріалів, що відвантажує для підприємств країни й за кордон щебінь та іншу будівельну сировину.


  Квиткові касири ст. Полонне Тетяна МАКОВІЙ та Оксана ГРИБ.

  - Лише у червні ми відправили споживачам 858 вагонів щебеню, - говорить заступник начальника станції Валерій МАРЧУК. - Тож для такої станції, як наша, це цілком добрий показник.

  За рахунок чого такі позитивні результати? З настанням літа замовлення на перевезення продукції гірничого комбінату зросли, тож і зросла потреба у вантажних вагонах. Готувати рухомий склад у рейс залізничникам Полонного допомагає робота механізованого пункту підготовки вагонів під навантаження, що розташований на станції. Цей невеличкий підрозділ вагонників, який очолює Михайло АНДРОЩУК, щомісяця ремонтує і додатково надає під навантаження до сотні вагонів.

  Крім добрих показників у перевезенні вантажів, залізничники станції можуть бути задоволеними і виконанням

  планових завдань на приміських перевезеннях. Так у червні цей показник склав 115%. А це значить, що до скарбниці залізниці додатково надійшло декілька тисяч гривень. А це врешті-решт

  обумовлює рівень заробітної плати кожного залізничника.

  ВІД РЕДАКЦІЇ

  Найбільший внесок у забезпечення перевезень вантажів, за словами заступника начальника станції, роблять черговий по ст. Полонне Олександр МЕДВЕЦЬКИЙ, прийомоздавальник Наталія ШЕЛЮК, сигналіст Микола СЄКУТОВ. Маючи великий досвід, вони творчо підходять до організації оперативної роботи, знаходять можливість оптимізувати виробничий процес. Ці люди вміють приймати чіткі та правильні рішення, гарантуючи безпеку руху.

  Як наголосив у телефонній розмові з головним редактором «Рабочего слова» Валерій МАРЧУК, завдяки громадським інспекторам з безпеки руху Олександру Медвецькому та черговій по станції Наталії ЛІПІНСЬКІЙ у будь-який момент готові прийти на допомогу один одному, станція працює, як єдиний механізм.

  Досвідчений інженер з організації руху поїздів, заступник начальника ст. Полонне Валерій Марчук знає, на чому тримається вагонооборот. На дві третини його активність залежить від ритмічної роботи станції. Задача залізничників - давати зелене світло вантажам, що «народжуються» у Полонному і проходять транзитом.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05