РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (21 червня 2013) 

 • До послуг дітвори - «Дубки», «Зорька», «Променистий»

  На сьогодні на Південно-Західній залізниці функціонують три дитячих оздоровчих табори: дитячий оздоровчий табір «Дубки», дитячий оздоровчий табір «Зорька» та пансіонат ДОТ «Променистий».

  Дитячий оздоровчий табір «Дубки» розташований за 20 кілометрів від міста Жмеринка у селі Сербинівці, у гаю, на березі річки Рів. Заклад працює сезонно з червня по серпень та планує оздоровити цього літа майже 900 дітей. Табір працюватиме у три зміни, тривалість кожної - 21 день. У таборі функціонує басейн, в якому під наглядом досвідченого інструктора з плавання проводяться спортивні змагання та культурні свята. Також для фізичного розвитку та загартовування дітей на території закладу функціонують стадіон та три спортивні майданчики, які укомплектовано для гри у волейбол, піонербол та теніс.

  У дитячому оздоровчому таборі «Зорька», який розташовано у селі Таранському, в лісовому масиві на річці Сейм, планується оздоровити влітку 2013 р. 1200 дітей. Табір також працюватиме у три зміни, тривалість яких складатиме 21 день. У таборі вживаються всі необхідні заходи для організації на належному рівні виховної, культурно-масової та фізкультурно-спортивної роботи з дітьми під час літнього відпочинку. У таборі працюватимуть гуртки образотворчого мистецтва, м’якої іграшки та креативного рукоділля. Для хлопчиків - кружок авіаційного моделювання, де вони зможуть змоделювати свій перший літак. А дівчата зможуть приділити увагу хореографічному та вокальному мистецтву.

  Пансіонат «Променистий», який розташовано на березі Чорного моря у м. Євпаторія, належним чином підготовлено до проведення оздоровчого сезону 2013 р. Планується оздоровити майже 2000 дітей залізничників у п’яти табірних змінах. Організація культурно-масової роботи проводитиметься відповідно до затвердженого тематичного плану заходів, який спрямований на виховання у дітей почуття патріотизму, національної свідомості та відродження національних обрядів та звичаїв. Під час літнього відпочинку з дітьми матимуть змогу брати участь у різноманітних конкурсних, танцювальних вечорах, літературних вікторинах. Планується також запросити художні колективи м. Євпаторія з концертами. Буде організовано екскурсії по визначних місцях стародавньої Євпаторії, Криму, поїздки до дельфінарію та акваріуму, прогулянки на катері по Чорному морю.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05