РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (21 червня 2013) 

 • Подбайте про квитки заздалегідь!

  Кроки назустріч кожному пасажирові робить кожний залізничник! - таке резюме склав для себе під час прес-конференції, яку провів заступник начальника головного пасажирського управління «Укрзалізниця» Іван КАРПЯК.

  Ажіотаж навколо залізничних квитків створюємо ми, пасажири. І саме у пікові дні, тобто святкові і передсвяткові. Ледь пригріє літнє сонечко, ледь почастішають приводи відвідати кримські та приазовські курорти, відпочивальники квапляться придбати квитки. Останній привід - передсвяткове 21 червня. І це не зважаючи на те, що продаж проїзних документів на жаданий поїзд розпочинається за 45 діб до його відправлення. На кінець травня Укр-залізниця сформувала 291 пару поїздів. З них 77 - додаткових - на літній період. Графік руху напружений. А ще необхідно пропускати так звані дитячі поїзди. І все у тому ж напрямку - на південь України. Серед тих, що користуються популярністю серед відпочивальників - із столиці, Чернігова, Донецька, Харкова, Дніпропетровська у бік Сімферополя. Проте ажіотаж спостерігається на фірмові поїзди. А решта? Додаткові. Південно-Західною магістраллю сформовані №№ 231, 282, 298. І на них є попит. Щодобово саме столична магістраль у ці пікові дні пропонує від восьми до 11 тис. квитків саме у Кримському напрямку. У квиткових касах і через інтернет. На час прес-конференції були квитки. Через брак рухомого складу додаткові поїзди формуються із, так би мовити, резервного вагонного парку. Прикро, що через старіння вагонів, щорічно з обороту Укрзалізниця виключає з експлуатації до 500 рухомих одиниць. А згідно ж із Законом «Про залізничний транспорт» держава мала б забезпечувати пасажирськими вагонами українські залізниці. Та де там? Укрзалізниця за власний кошт протягом останніх 20 років придбала майже 500 вагонів. Згідно із цьогорічним фінансовим планом Укрзалізниця має придбати 200 вагонів. Якщо будуть на те галузеві кошти.

  І знову у сьогодення. Нехай Вас, читачу, не дивує той факт, наголосив І. Карпяк, що певна кількість місць після відправлення зі столиці перебуває як незаповнена. Річ у тім, що на ці місця викупили квитки пасажири з проміжних станцій. І серед нас, пасажирів, існує конкуренція. З початком продажу квитків на омріяний кримський напрямок на пікову дату, якими є, приміром Трійця, Новоріччя або День незалежності, у перші ж години викуповується до 60% підходящих проїзних квитків.

  Як боротися із перекупниками проїзних документів? І на це запитання І. Карпяк відповів. Сьогодні застосовуються жорсткі заходи щодо проявів нечесного виконання службових обов’язків працівниками залізниць. Винні звільняються з роботи. Факт - з початку року нікого не звільнено. Отже, люди тримаються робочого місця.

  Ви збираєтесь на майбутні свята і у відпустку у Крим? Подбайте про квитки заздалегідь!

  Іван СОТНИКОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05