РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (21 червня 2013) 

 • Святковий феєрверк на честь переможців

  Минулого тижня на стадіоні «Локомотив» проведено 15-у Спартакіаду серед працівників Південно-Західної залізниці. Із суттєвим перевісом перемогу у командному заліку отримала команда Київської дирекції залізничних перевезень. Але головне у тому, що було визначено тих спортсменів, які будуть представляти нашу магістраль 2 - 4 серпня 2013 р. під час проведення VIII Спартакіади залізничників на базі ДФСК «Локомотив» у м. Львів.
  Кубок та грамота команді-переможниці 15-ї Спартакіади столичної магістралі вручено
  представникові спортивної когорти із Київської дирекції залізничних перевезень
  виконувачу обов’язки голови Київського територіального комітету галузевої профспілки
  Олександрові БЄЛІКОВУ.

  Головна задача, яка стояла перед організаторами змагань минулого тижня, - підібрати найбільш сильних спортсменів-аматорів. Цікаво, що такий відбір також є свого роду змаганням. Щоправда, тут замішана у значній мірі інтуїція. Річ у тому, що не завжди спортсмен, який має кращий результат, є правильним вибором. Слід пояснити мою думку. Часом людина, яка демонструє нехай і менш передовий результат, може бути «душею» команди, заводієм, лідером. Наявність такого спортсмена буде важливим для команди. В успіхах багаторазових переможців галузевих спартакіад та міжнародних змагань - тенісистки Оксани ЧИЧЕНЬОВОЇ, визнаного спортсмена з гирьового спорту, машиніста локомотивного депо Київ-Пасажирський Віталія АНДРІЯША, популярного волейболіста, українського ветерана в цьому виді спорту Василя ГАРАЩЕНКА - не сумніваюсь. Вони і під час нещодавніх змагань довели: це претенденти на призові місця на Всеукраїнській Спартакіаді залізничників. До речі, під час нагородження спортсменів-призерів 15-ї Спартакіади саме цим спортсменам було вручено подяки від керівництва столичної магістралі та Дорпрофсожу. За вагомий внесок у розвиток фізкультури та спорту на Південно-Західній.

  Розповімо про фаворитів, на честь яких численні глядачі не переставали кричати «Молодці! Браво!» Серед футболістів особисто автор цих рядків виокремив монтера колії з першої дистанції колії Олександра ДЖУРА, Дмитра ЛЕВЧЕНКА з Бахмацького вагонного депо, Олександра ФЕДОТОВА із Дорожньої електротехнічної лабораторії, капітана конотопської команди Романа ХАРЕВИЧА, а також Миколу МАКСИМЧУКА, Дмитра СВІНЦИЦЬКОГО, Віктора ФЕДОРЧУКА, Олександра ГРИНЯ, Олександра ЗАВІС-ТОВСЬКОГО - футболістів, які захищали честь Козятинської дирекції залізничних перевезень. Є свій неповторний почерк у гравців Жмеринської команди Юрія КАЛІНСЬКОГО та Олега КВАС-НЕВСЬКОГО - то також, як на мене, претенденти для участі у цьогорічній Спартакіаді Укрзалізниці.

  Першість у командних змаганнях з міні-футболу завоювали все ж таки спортсмени із Конотопської дирекції, другі - козятинці, третіми стали жмеринчани. Футболісти із Київської дирекції, коростенці та команда управління Південно-Західної магістралі зайняли відповідно четверте, п’яте та шосте місця.


  Кияни - переможці!

  Як із задоволенням відмічали спортсмени, і цього разу до організаторів свята спорту не було жодних претензій. Цілком зрозуміло, що це дуже важливий фактор, адже є можливість сконцентруватися на змаганнях, а не ходити у розпачі через те, що, приміром, борщ був несмачним або відчувається брак питної води на спортивному майданчику. Крім гостинності учасники відмічали і вдалу для змагань погоду: неспекотно і без дощу. Отже, у цьому році думали лише про одне - виступити якомога краще та потрапити до збірної залізниці.

  Яскравим прикладом цьому можуть бути виступи гирьовикІв Сергія МИХАЙЛОВА, Олега ЧУМАКОВА (Київська дирекція залізничних перевезень - ДН-1)), Євгена ПОВАРЧУКА (Козятинська дирекція - ДН-2), Михайла КОВАЛЯ та Василя КАТЕРЧУКА, Володимира ХЛАМОВА, який із успіхом відзначився і в змаганнях з армрестлінгу (Жмеринська дирекція - ДН-3), Олександра КОЧЕРГИ (Конотопська дирекція (ДН-5). Були тут і ті, хто посів перші місця. У ваговій категорії до 90 кг з результатом 190 підйомів гирі переміг Дмитро ГЕРАСИМЧУК із команди м. Козятина. Як уже зазначалось, найсильнішими виявився киянин Віталій АНДРІЯШ. Віталій Віталійович переміг у ваговій категорії понад 90 кг з результатом 228 підйомів гирі.

  Є призери І серед тенІсистІв. Повторимось, серед призерок - Оксана ЧИЧЕНЬОВА, другою на змаганнях стала коростенка Наталія БОНДАРЧУК, третьою - Тетяна ВАРЕЛДЖАН зі Жмеринки. Їхні колеги - чоловіки - також взяли першість. «Бронзу» виборов Іван КАЛЕНИК із Коростеня, «срібло» - козятинець Іван ПОБЕРІЙ. «Золото» - у киянина Владислава ХОМЕНКА. Вміють наші тенісисти боротися і у парних змаганнях. Тут першими стали Оксана Чиченьова та Владислав Хоменко.

  Серед шахистів виокремимо призерів, а саме: Олену ПРОЦЕНКО зі Жмеринки та її земляка Артура РОЄНКА.

  І в інших категоріях змагань маємо дуже сильних представників. Армрестлінг - змагання для мужніх та сильних. Серед тих, хто вміє переконливо для аудиторії, а головне - суддів, покласти руку суперника на спеціальну подушку спортивного стола, назвемо козятинців Олександра ГАЛОВСЬКОГО, Сергія ПОРХУНА, Олега АНДРІЯША з Київської дирекції, Олега НИЧИПОРУКА з Коростеня, Сергія ШАПОВАЛОВА з Конотопа. А лідерами у цьому виді змагань, згідно із різними ваговими категоріями, стали конотопчани Дмитро КОПИЛОВ та Ігор ПЕТРУНЯ, Василь КАТЕРЧУК зі Жмеринки.

  І знову до глядацької зали, де змагалися волейболісти. Протягом двох днів видовищні баталії, щоб вибитися у лідери, влаштовувала команда із Київської дирекції. Красива гра, скажемо без зайвих компліментів. За киянами у таблиці переможців опинилися коростенці, а «бронза» цього разу поквапилась до Жмеринки. Незадовго до того, як голова Молодіжної ради Дорпрофсожу Андрій ОВСІЄНКО і начальник відділу соціального захисту та спортивно-масової роботи Дорпрофсожу Володимир КРАВЧЕНКО побажали переможцям 15-ї Спартакіади подальших успіхів у нелегких справах зі здобуття призових місць на Всеукраїнській Спартакіаді залізничників у Львові, ми дізналися про перелік загальнокомандних місць.

  Перше місце - за Київською дирекцією залізничних перевезень. Друге - у команди жмеринчан, третє місце - у конотопців, четверте - за козятинцями, п’яте - у коростенців. Команда управління Південно-Західної залізниці завершує цей перелік. На честь переможців та учасників змагань було влаштовано святковий феєрверк. Це запам’ятовується надовго.

  Що залишилось тепер? Чекати, що добре сформована збірна столичної магістралі покаже клас на початку серпня у Львові.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05