РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 23 (14 червня 2013) 

 • Найвищі цінності - це життя і здоров’я

  Нинішнього року Всесвітній день охорони праці пройшов на всіх залізницях України під девізом: «Запобігання професійним захворюванням!» Мета заходу - привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до проблеми збереження життя і здоров’я працівників та культури охорони праці зокрема і в Україні.

  Як пройшов захід, спрямований на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці на Козятинській колійній машинній станції №120, розповів начальник підрозділу Олександр СТРАТІЙЧУК.


  Переможці дитячого конкурсу.

  - У Козятинській колійній машинній станції Південно-Західної залізниці проведено певну роботу у зв’язку з Всесвітнім днем охорони праці. Згідно із планом заходів було проведено конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Мета - формування активно-свідомої позиції молоді щодо значення і місця здорових та безпечних умов праці у різних аспектах духовного, соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства, виховання високої культури безпеки праці на виробництві у молоді, як у майбутніх роботодавців та працівників.

  Учасниками конкурсу наразі стали учні Козятинської ЗОСШ №6. Переможців було нагороджено цінними подарунками. Ними стали: учениця восьмого класу Інна КОРЕНІВСЬКА - перше місце, учень десятого класу Сергій БОРТЮК - друге, учень другого класу Микола МОГИР - третє. Цього разу не залишились без заохочувальних призів і інші автори малюнків.

  - Також, - зауважив Олександр Васильович, - інженер з охорони праці КМС-120 Сергій Буравський провів відкритий урок у навчальному закладі, спрямований на роз’яснення причин виникнення професійних захворювань та їх запобігання. Основна думка уроку - найвищі цінності - це життя і здоров’я людини.

  Тетяна ТАНІЧЕВА, Фото надано прес-службою Козятинського теркому галузевої профспілки
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05