РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 23 (14 червня 2013) 

 • Хто є кращим знавцем вагонної справи?

  Традиційно наприкінці травня відбувся Всеукраїнський зліт юних залізничників. Дев’ятий з’їзд проведено у Харкові, де у п’яти номінаціях визначали переможців конкурсу професійної майстерності серед представників дитячих залізниць України.

  Юні залізничники Малої Південно-Західної залізниці також у числі переможців: Дмитро ЗІКРАТИЙ посів перше місце у номінації «Кращий знавець вагонного господарства», а загальнокомандне місце у змаганні - п’яте.

  Загалом у конкурсі змагалися 120 делегатів від Львівської, Київської, Запорізької, Дніпропетровської, Луцької, Рівненської, Донецької та Харківської дитячих магістралей.

  Крокуючи у ногу з часом, дітям уперше запропоновано пройти тестування на планшетних комп’ютерах. Хлопці й дівчата відмінно впоралися із завданнями за спеціальною комп’ютерною програмою, розробленою для оцінювання знань юних залізничників. Організатори конкурсу відзначили високий рівень підготовки учасників.

  ДОВІДКОВО

  Щорічний зліт юних залізничників запроваджено у 2008 р. Основною метою конкурсу є робота профорієнтаційного спрямування, формування покоління молодої кадрової зміни для галузі, виявлення здібних, обдарованих і талановитих гуртківців. Крім того, участь у змаганні стимулює творче самовдосконалення дітей, залучає до навчання у вищих навчальних закладах залізничного транспорту І-ІV рівнів акредитації, професійно-технічних закладах, встановлює дружні відносини між юними залізничниками дитячих залізниць України.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05