РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 23 (14 червня 2013) 

 • Цех як трамплін у службовій кар'єрі

  Добрий керівник той, хто є прикладом для підлеглих, вважає заступник начальника локомотивного депо Київ-Пасажирський Володимир МАТВІЄНКО, знайомлячи нас із майстром цеху контрольно-вимірювальних приладів. - У нашому колективі є чимало хороших фахівців, - наголошує Володимир Володимирович. - Депо - своєрідний трамплін у службовій кар’єрі. Очевидно, що і для Олександра ГАВРИЛЮКА, майстра цеху контрольно-вимірювальних приладів (КВП), усе ще попереду, адже зо два роки тому він закінчив залізничний університет.


  Олександр ГАВРИЛЮК та Богдан НАВРОЦЬКИЙ.


  Сергій ДУЗЬ.

  Однак сам Олександр власні чесноти як фахівець оцінює доволі стримано.

  «Просто потрібно відповідально відноситись до дорученої справи, - говорить Олександр Васильович. - Щоби до якості виконання ремонту не було претензій, а виробничий процес відбувався без збоїв. Зрозуміло, що і самому потрібно багато знати і вміти».

  Що ж про це думають у цеху? Місцевий люд не є багато-слівним.

  «З точки зору надійності, рівних Гаврилюку ще треба пошукати, - вважає слюсар із ремонту КВП шостого найвищого розряду, який віддав рідному депо понад 36 років, Петро ГРИНЬ. - Повірте, йому вдається і першозимників опікати, щоб юні вчорашні учні профтехучилища набирались досвіду. Від Гаврилюка не почуєш: мовляв, тепер забудьте все, чому вас вчили у навчальному закладі. Він терпляче дає зрозуміти, що лише на практиці можна дізнатися всі секрети фаху слюсаря».


  Петро ГРИНЬ.

  - А на підвищених інтонаціях вказати юнакові, щоб не ліз поперед батька в пекло, зможе ваш командир виробництва? - запитуємо у бригадира цеху Богдана НАВРОЦЬКОГО, в якого робітничий гарт перевищує чверть віку.

  - Ця методика не для нього, - вважає Богдан Віталійович. - А ось пожартувати на адресу якогось юного нероби - цього у Гаврилюка не відняти.

  - Чи володіє яскраво вираженою харизмою керівника ваш Олександр Васильович? - ставлю запитання слюсарю п’ятого розряду Сергію ДУЗЮ. Небагатослівний Сергій Дмитрович киває головою - так, мовляв, володіє. «Лише, - наголошує, - немає в ньому замашок на власну винятковість, оскільки відмінно розуміє, що криками, підвищеними інтонаціями виробничі проблеми звичайно не вирішуються».

  Одним із головних обов’язків майстра є організація роботи, коли кожний у цеху знає й чітко виконує доручені завдання. Тут трудяться професіонали - більшість слюсарів з ремонту складної контрольно-вимірювальної апаратури мають найвищі розряди, тому головне завдання майстра - визначити для кожного обсяг робіт, щоб процес виконувався без затримок. У цьому й проявляється вміння майстра. Але він не тільки керує. За необхідності, коли, приміром, хтось зі слюсарів захворіє або йде у відпустку, О. Гаврилюк допомагає підлеглим, беручи у руки інструменти. Робота тут складна з точки зору технологічної примхливості, приміром, тих же швидкостемірів, що пережили не одне десятиліття роботи на локомотивах.

  Як стверджують колеги Олександра Гаврилюка, підсумовуючи бесіду, керівник він природжений. Звичайно, і завдяки рідкому вмінню знайти спільну мову з кожним із них. Головне, що шанує професіоналів. А таких в цеху контрольно-вимірювальних приладів достатньо.

  Іван СОТНИКОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05