РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 22 (7 червня 2013) 

 • На стіні рейхстагу - підпис Григорія ДАЦЕНКА

  На День Перемоги біля меморіалу залізничникам, у вагонному депо Конотоп, які загинули в полум’ї війни, збираються представники всіх поколінь - від сивочолих ветеранів до школярів, дітей вагонників. Ось тільки нинішнього року з конотопчан-фронтовиків зміг прийти вже лиш Павло Пилипович РОЙКО. Але приїхали фронтовики з Ворожби. Їх, Анатолія Григоровича МАТВІЄНКА, Григорія Васильовича ДАЦЕНКА, Михайла Павловича ЖОВТОБРЮХА, Павла Олександровича КАЛЬЧЕНКА, Володимира Івановича ЛИТВИНЕНКА, почесного залізничника і колишнього начальника вагонно-колісної майстерні (ВКМ) Ворожба Анатолія Костянтиновича КОСТАНОПУЛО зустрічають начальник депо Володимир Петрович ФЕДОРКО, голова профкому Юрій Олександрович ШИШ та інші керівники ВЧД. Ветерани війни сьогодні - найпочесніші гості.


  Фронтовик і вагонник Григорій Васильович ДАЦЕНКО.

  Треба сказати, що (ВКМ Ворожба) восени минулого року влилася у структуру депо, а нинішньої весни конотопчанам відійшли ПТО Ніжин та Чернігів. І нині цей відокремлений структурний підрозділ залізниці налічує понад сімсот працівників, оглядає й ремонтує вантажні вагони від Дніпра і до кордону.

  …Колона вагонників від адміністративного корпусу підходить до меморіалу. Помітно, що в ній побільшало молоді. Це ще одна ознака і промовиста деталь роботи ВЧД у нинішніх умовах - колектив молодіє. Вагонники кладуть квіти до обеліска, вручають квіти фронтовикам. Зі святом присутніх вітає начальник депо Володимир П. Федорко.

  Далі - святковий концерт, в якому, що стало вже теж традицією, беруть участь тільки деповчани. А талантів тут багато. Співає слюсар Ігор КОМАС, головний механік Сергій КАРАСЬ, інженер Олександр ШУЛЬЖЕНКО, бухгалтер Анастасія БАКАЛИНА, слюсар Микола ДОВГАЛЬ, голова профкому Юрій Шиш… Свій вірш, присвячений ветеранам-фронтовикам, прочитав наймолодший у колективі слюсар-ремонтник, так відрекомендувала його ведуча концерту, Олексій УЛЬЯНОВ.

  Між піснями вибираю момент, щоб поговорити із фронтовиком. Це - Григорій Васильович Даценко. Він сьогодні відзначений почесною грамотою Південно-Західної залізниці. Солдатом Григорій Васильович став у сорок третьому. Воював на Першому Білоруському фронті, а Перемогу зустрів у Берліні. На стіні рейхстагу є підпис і старшого сержанта Григорія Даценка. За мужність та героїзм колишнього танкіста нагороджено орденом Великої Вітчизняної війни І ступеня й орденом Слави, багатьма медалями. У мирний час до бойових нагород додався орден «Знак Пошани». Працював Григорій Васильович до самого виходу на пенсію у вагонному депо Ворожба.

  Травневі свята минули, та вагонники розпочали готуватися до ще одного - на початку серпня підрозділу виповниться вісімдесят літ.

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05