РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 22 (7 червня 2013) 

 • ТА Є НАЙКРАЩИМ за професією?

  Днями ми побували на змаганнях, що містить зрозумілу назву «Кращий за професією». А щоб стимул був найвищим та й для порівняння підготовки своїх студентів із іншими, такі змагання проводять за участю команд із навчальних закладів, споріднених за професійною направленістю.

  Нинішнього року змагання у навчальному закладі, який очолює Михайло ФАЛІШТИНСЬКИЙ, проходили за участю семи команд коледжів та технікумів Вінницької області.


  Під час змагань.

  До кожної із семи команд увійшли по чотири кращих студенти від кожного навчального закладу. Змагання складались із шести етапів. На двох із найважливіших із них - заміна колеса та майстерне водіння автомобіля - суддями були співробітники ДАІ. В інших конкурсах оцінювали майстерність студентів інженери-транспортники, медичні працівники тощо.

  За результатами змагань переможцями стали господарі обласного заходу - студенти Вінницького транспортного коледжу.

  - Цей конкурс хоч і був спрямований на робітничу професію автомобіліста, це та, яка освоюється у багатьох навчальних закладах, - зазначив директор Вінницького транспортного коледжу Михайло Фаліштинський, - та й у ньому наші студенти, майбутні залізничники, проявили себе із найкращої сторони, у чому переконались викладачі, чий педагогічний досвід викладання транспортних дисциплін є прогресивним та найдосконалішим.

  Зазначимо, що такі змагання проводились уже вчетверте. І з кожним разом зростають його результати. А цим студенти переконливо доводять, що мають високу фахову підготовку. Крім того вони продемонстрували й уміння надавати першу медичну допомогу постраждалому в дорожньо-транспортній пригоді. Як відзначили члени незалежного журі, в учасників змагань є той рівень знань та навичок, який необхідний учасникам дорожнього руху.

  Важливо, щоб такі змагання в майбутньому проводились серед навчальних закладів, в яких навчають лише майбутніх залізничників, тоді можна буде визначати найкращих за суто залізничними професіями. А на сьогодні можна констатувати, що у проведених змаганнях найкращими визнано студентів Вінницького транспортного коледжу - Ярослава ГАРНАГА, Владислава ДИШКАНТА, Яна ПОЛЮШКЕВИЧА та Миколу ЗАЛЕЦЬКОГО. Думається, вони і під час майбутньої роботи на залізниці стануть кращими за професіями.

  Никифор ЛИСИЦЯ, Фото Владислави САВЕЛЬЄВОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05