РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 22 (7 червня 2013) 

 • ХТО ПРИБОРКУЄ червоного півня

  Історія Вінницького транспортного коледжу розпочалася в далекому 1953 р. Саме тоді за наказом Міністра шляхів сполучення СРСР заснували Вінницький агролісомеліоративний технікум залізничного транспорту лише з однією спеціальністю «Лісове господарство». Між іншим, кількість студентів та педагогів була 90 та 14 осіб відповідно. Минуло десятиріччя, і у 1964 р. навчальний заклад перейменували у технікум залізничного транспорту, а вже з жовтня 1998 р. - у Вінницький транспортний коледж. Отже альма-матер залізничників вже більше ніж півстоліття йде в ногу з часом.

  На сьогодні коледж - це вищий навчальний заклад І рівня акредитації, що готує молодших спеціалістів для залізниць України, має шість відділень, на яких готують майбутніх спеціалістів.


  Відділення організації та техніки протипожежного захисту було відкрито у 1992 р. після проголошення незалежності України в зв’язку з тим, що фахівці у цій області не готувались в українських залізничних технікумах.

  Студенти коледжу отримують знання, що в майбутньому дають їм можливість працювати на таких, по суті, відповідальних посадах, як пожежник-рятувальник. До того ж, студенти вже під час навчання отримують робітничу професію, а також проходять практичну підготовку на навчально-спортивному комплексі і вогневій психологічній смузі Вінницького гарнізону Міністерства з надзвичайних ситуацій. Є також і щорічне стажування у пожежних, стрілецько-пожежних та стрілецьких підрозділах українських залізниць.

  Поцікавилася і заняттями місцевої молоді у позакласний час. Як виявилося, коледж має збірну команду відділення з пожежно-прикладного спорту, що бере участь у змаганнях за першість Укр-залізниці. Перші виступи відбулися під керівництвом завідувача відділення В.С. Возного у 2000 р. А вже в наступному році команда зайняла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті Південно-Західної залізниці в м. Вишневе Київської області, виступивши поза конкурсом. У 2002 році відділення завоювало друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті України в м. Сімферополь. Нові перемоги отримали в чемпіонатах Укрзалізниці і в 2004 р. у м. Донецьку (перше загальнокомандне місце), в 2006 р. у м. Львові (друге загальнокомандне місце), у 2008 р. в Одесі (третє загальнокомандне місце, поза конкурсом) й у 2010 р. в Хмельницьку (друге загальнокомандне місце, поза конкурсом).

  Протягом навчання в коледжі троє студентів виконали нормативи кандидатів в майстри спорту з пожежно-прикладного спорту, а за час існування відділення, про яке веду мову, було підготовлено майже дві тисячі фахівців, які обіймають досить високі посади у структурних підрозділах воєнізованої охорони не тільки Укрзалізниці, а й Київського метрополітену, Міністерства надзвичайних ситуацій України та навіть Збройних Сил України.

  Тож можна бути спокійними, адже з такими захисниками та захисницями можна сподіватися, що червоного півня тут вміють приборкувати. А ще й оберігати людське життя. Щасти вам, вінничани!

  Владислава САВЕЛЬЄВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05