РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 22 (7 червня 2013) 

 • Орест ЛОГОШНЯК: «Головне - працювати всім ланкам залізниці у творчому тандемі з метою збереження соціально-економічних досягнень»

  Четверте червня п.р. 11 година. У конференц-залі управління Південно-Західної залізниці багатолюдно. В роботі позачергової профспілкової конференції Дорпрофсожу столичної магістралі взяли участь 105 делегатів від 94 тисяч 589 членів дорожньої профспілкової організації, що об’єднує не лише підрозділи Південно-Західної, але й десятки підприємств транспортного будівництва регіону залізниці. Серед запрошених до президії конференції - начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН, голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим ТКАЧОВ.


  Одним із перших новообраного голову Дорпрофсожу столичної магістралі Ореста ЛОГОШНЯКА
  поздоровив голова профкому одного з підрозділів ПАТ «Київметробуд» Валерій ЧУБАЄВСЬКИЙ.

  Як повідомив на початку конференції виконувач обов’язки голови Дорпрофсожу Олександр ЧАБАНЕНКО, приводом для проведення цього представницького форуму є сумний факт: рівно 75 днів тому колектив Південно-Західної назавжди простився із колишнім головою Дорпрофсожу Анатолієм ФУРСОЮ. Вперше, починаючи із 1995 р., постало актуальне питання щодо обрання нового голови дорожньої профспілкової організації. Саме тієї хвилини з різних куточків зали почув слушні пропозиції щодо лише однієї кандидатури на відповідальний громадський пост - голови Дорпрофсожу - нинішнього голови Київського територіального комітету профспілки Ореста ЛОГОШНЯКА.

  Далі слово взяв голова Козятинської територіальної профспілкової організації Анатолій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ, який позитивно охарактеризував громадську діяльність Ореста Михайловича у сфері захисту інтересів залізничників. «Орест Логошняк - досвідчений активіст, який знає сучасні проблеми кожного підрозділу, а головне - шляхи для їх вирішення», - таку коротку, але переконуючу характеристику адресував А. Вільчинський присутнім на конференції. І вже наступної хвилини за справу взялися члени лічильної комісії на чолі із головою первинної профспілкової організації Конотопської дистанції колії Тетяною МОЗГОВОЮ. Який результат голосування делегатів? Одноголосно обрано Ореста Логошняка на посаду голови Дорожньої профспілкової організації столичної магістралі.

  У своєму вітальному зверненні до О. Логошняка начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН щиросердно поздоровив нового голову від імені трудового колективу магістралі, наголосивши на тому, що впродовж багатьох років роботи Орест Михайлович отримав заслужений авторитет як громадський активіст. Начальник Південно-Західної зазначив, що попередній рік для нашої залізниці виявився непростим з точки зору техніко-економічного розвитку галузевої інфраструктури. Організація прискореного руху експресів між столицею і Харковом, Донецьком, Дніпропетровськом, Львовом, завершення будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу - то лише декілька етапів перебудови величезного залізничного господарства. Начальник Південно-Західної залізниці нагадав, що у 2012 р. в Україні проходив чемпіонат Європи з футболу. У зв’язку із цим магістраль у стислі терміни провела інноваційні перетворення у транспортній інфраструктурі. Реалізовано масштабні інвестиційні проекти, у тому числі й модернізацію галузі електропостачання, колійного господарства, СЦБ і зв’язку. Розвиток соціальної сфери - то також одне із першочергових завдань, які вдавалося вирішувати колективові залізниці. Сьогодні середня заробітна плата дорівнює 3 тис. 984 грн. Це найбільший показник серед усіх українських залізниць. І це не зважаючи на те, що вантажні потоки через столичну магістраль не збільшуються відчутними темпами у порівнянні із попередніми роками, як хотілося б. Будівництво 90-квартирного будинку у Козятині, закінчення будівельно-монтажних робіт зі зведення 30-квартирного будинку у Коростені, проведення проектних робіт для подальшого будівництва багатоквартирного будинку у Вишневому - це адреси, що відомі для теперішніх та майбутніх новоселів. На порядку денному керівництва столичної магістралі та Дорпрофсожу - вирішення питань з оздоровлення працівників залізниці, їхніх дітей та пенсіонерів. Наголосивши на тому, що нинішній колективний договір є найбільш вдалим з точки зору гарантування соціальної захищеності залізничників, О. Кривопішин висловив думку, що з новим головою Дорпрофсожу О. Логошняком та його однодумцями вдасться вирішити низку актуальних питань, що стосуються гарантування соціально-економічних вимог колективного договору в інтересах робітників залізниці.

  Вкотре зупинившись на обговоренні низки актуальних проблем, що підкидає світова економічна криза (впливає і на розвиток української транспортної галузі), голова профспілки залізничників і транспортних будівельників В. Ткачов висловив надію, що навіть у такий складний для галузі час Орестові Логошняку вдасться працювати активніше. Річ у тім, що одночасно з реформуванням залізничної галузі на профспілку чекають також реформи.

  У зверненні Ореста Логошняка до присутніх в залі особисто автор цих рядків побачив з нового боку. Аудиторія пересвідчилась у тому, що Орест Михайлович не лише грамотний активіст, але і людина із різнобічними поглядами на сьогодення та неординарним підходом до вирішення проблем.

  «Головне - працювати всім ланкам залізниці у творчому тандемі з метою збереження соціально-економічних досягнень», - сказав наостанок Орест Логошняк.

  Іван СОТНИКОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05