РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (31 травня 2013) 

 • Коли прискіпливість доречна

  Весняний комісійний огляд готовності до літніх перевезень станцій Коростенської дирекції та підрозділів, розташованих в її межах, дав можливість не лише зробити об’єктивну, ґрунтовну перевірку господарювання, а й зосередити увагу на проблемних питаннях, щоб спільно знайти шляхи їх вирішення. Стосовно зауважень комісії, то їх було чимало.

  Як станції підготувалися до літніх перевезень? Найкращими господарями визнали колективи станцій Ірша, Коростень-Подільський, Сокорики, Ігнатпіль, пост Південний, Гранітний, Ушиця, Яблунець, Рихальська, Курне, Скочище, Строковиці, Лугини, Білокоровичі, Пояски, Велідники.

  У ході перевірки ст. Коростень комісія акцентувала увагу на тому, що потрібно зробити ремонт покрівлі висотної частини вокзалу та ганку, залучити БМЕУ-4 до оновлення фасаду. По вокзалу Житомир цю справу вже вдалося вирішити, адже фасад вокзалу й інших приміщень відремонтований, приведені до ладу кімнати відпочинку. Загалом в Житомирі велику роботу зроблено, щоб станція набула ошатного вигляду. Хоча й тут ще є над чим працювати - відремонтувати покрівлю над кімнатами відпочинку, пост регулювальників швидкості вагонів…

  Водночас перевірявся стан колії, систем СЦБ, а також усе інше, що належить до станційного господарства та відповідних його підрозділів. І за результатами перевірки найбільше зауважень було до стану колійного господарства.

  Загалом комісійний огляд в дирекції проведено доволі ретельно. В цьому випадку прискіпливість дуже доречна, адже від виявлення недоліків, а відтак від оперативного усунення залежить ефективність і безпечність роботи.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05