РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (31 травня 2013) 

 • Спільна робота, спільна й турбота

  Аварії на залізничних переїздах за участю автотранспорту - біда не лише для залізниці. Не менш стурбована проблемою і ДАІ, прагнучи залучити до її вирішення широке коло громадськості. Мета зрозуміла - зробити все можливе у профілактичному напрямку, аби попередити ДТП на переїздах.

  Щоб зарадити цій біді, у травні на території України проходила міліцейська спецоперація під умовною назвою «Залізничний переїзд», завдання якої - профілактика травматизму під час перетину залізничного полотна.

  - Дане питання вимагає постійного контролю, адже йдеться про життя і здоров’я багатьох людей, - каже помічник начальника Коростенського міськвідділу міліції по зв’язках зі ЗМІ Олена Волковська. - В ході спецоперації спільною комісією, до якої входили фахівці різних причетних до цієї проблеми служб, залізничні переїзди та підходи до них ретельно обстежувалися. Перевірялося встановлення відповідних знаків, нанесення розмітки, утримання шлагбаумів, звукової та світлової сигналізації тощо. За наслідками перевірки видаються приписи відповідним посадовим особам дорожньо-комунальних та залізничних підрозділів на усунення недоліків в утриманні залізничних переїздів і підходів до них. Також посилено увагу до водіїв за порушення правил перетину залізничних переїздів…

  Наскільки є результативною спільна діяльність з перевірки переїздів, поцікавилась у ревізора з безпеки руху поїздів по колійному господарству Коростенської дирекції Віктора Дмитрієва.

  - Безумовно, ефективність такої роботи очевидна, - каже мій співрозмовник. - Адже перевірка дуже ретельна, і виявляються навіть найменші порушення. Тож ліквідація їх має бути оперативною, адже за це передбачені й адміністративні стягнення. І стосуються вони усіх служб, у тому числі й дорожніх.

  Власне, залізничники постійно дбають про те, щоб залізничні переїзди, підходи до них були в належному стані. Підтвердженням цьому можуть бути й нещодавні роботи з упорядкування переїздів, приміром, розташованих в межах міста Коростеня, де найбільш інтенсивний рух автотранспорту, а саме: в районі фарфорового заводу по вулиці Київській.

  Хочеться вірити, що спільна робота щодо запобігання трагедій на переїздах, а водночас і зміни в законодавстві, які передбачають жорсткіше покарання водіїв-порушників, і посприяли тому, що на дільниці в межах Коростенської дирекції ДТП на переїздах цьогоріч не було.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05