РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (24 травня 2013) 

 • Якою буде залізниця у майбутньому?

  Це цікавить і керівників відокремлених структурних підрозділів, і усіх залізничників.

  Відповіді на запитання щодо реформування галузі змогли почути фахівці Козятинської дирекції залізничних перевезень та керівники відокремлених структурних підрозділів столичної магістралі. Причому безпосередньо із вуст начальника відділу реформування Південно-Західної залізниці Георгія ЕЙТУТІСА.

  Зокрема, він розповів про концепцію розвитку залізничного транспорту та й про власне бачення майбутнього Укр-залізниці. Варто зазначити, що Георгій Дмитрович Ейтутіс доволі ґрунтовно займається проблемами розвитку однієї із найважливіших галузей економіки України і як науковець, і як залізничник-практик, що розпочав свою трудову діяльність із помічника машиніста та успадкував професію залізничника від батька - колишнього начальника ст. Злоти Одесько-Кишинівської залізниці. На початку свого виступу він зауважив, що робота з реформування залізниці проводиться не поспіхом, а опираючись на досвід наших ближніх сусідів та європейських країн, які уже пройшли не один етап удосконалення найважливішого виду транспорту.

  Виступ перед залізничниками набув форми діалогу. Від присутніх у залі надходили конкретні запитання, на які були отримані конкретні відповіді. Зокрема, козятинських залізничників цікавила доля майбутнього дирекцій залізничних перевезень та окремих структурних підрозділів. На що Георгій Ейтутіс відповів, що він є прихильником збереження дирекцій - підрозділів, які найближче до безпосередніх виконавців робіт. Хоча і є варіанти створення регіональних та районних центрів управління залізничним транспортом. Також передбачається підпорядкування великим вузловим станціям малих, третього та четвертого класу. Однак кожен із варіантів буде детально вивчатись перед прийняттям остаточного рішення.

  Під час зустрічі чи найбільше запитань ставив голова Козятинського територіального комітету профспілки Анатолій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ. І не через власну цікавості, а запитував про те, що турбує працівників залізниці. Адже під час зустрічей з ними чи й на особистих прийомах члени профспілки цікавляться своїм майбутнім. На більшість із них Георгій Дмитрович дав вичерпні відповіді. А на ті, відносно яких необхідно детальніше визначитись, пообіцяв відповісти телефоном у найближчий час. Крім того, було досягнуто домовленість, що на запрошення трудових колективів відокремлених структурних підрозділів начальник відділу реформування залізниці виступатиме й у них. Також він погодився давати відповіді на кожне із запитань стосовно реформування, які надходитимуть на адресу редакції газети «Рабочее слово». Тож пишіть, запитуйте. І ви отримаєте відповідь.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05