РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (17 травня 2013) 

 • Прерогатива фонду - надання соціальних послуг

  Подільська міжрайонна виконавча дирекція Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє страхувальників Подільського та Шевченківського районів м. Києва про наявність путівок на II квартал 2013 р. до санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

  В плані розподілу передбачені путівки до санаторно-курортних закладів України за різними профілями лікування, а саме: органів травлення, органів опору та руху, урологічних захворювань, лікування нервової системи та органів кровообігу, лікування органів дихання. Є в наявності путівки для оздоровлення дитини в супроводі дорослого. Санаторії розташовано у різних регіонах України: Київська область, Волинська обл., Харківська обл., Хмельницька обл., Трускавець, Моршин, Миргород, Закарпаття, Крим, Одеса, Бердянськ.

  Для отримання путівок запрошуємо голів комісій із заявками від організацій та дорученням.

  Застрахованим особам путівки видаються за місцем роботи відповідно до рішення комісії із соціального страхування в період відпустки на підставі особистої заяви та медичної довідки для одержання путівки (форма №070/о).

  Путівки видаються застрахованій особі в двомісний номер з частковою оплатою в розмірі 20% від її вартості, для лікування дитини у супроводі дорослого за наявності у дитини медичних показань на санаторно-курортне лікування - з частковою оплатою 15% вартості, а для лікування двох дітей у супроводі дорослого - 10%.

  Кожного року Фондом виділяються кошти на часткове фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих оздоровчих закладах. Ці кошти направляються на закупівлю продуктів харчування, лікування та культурне обслуговування дітей.

  Просимо терміново подавати заявки на часткове фінансування за рахунок коштів Фонду придбання страхувальниками путівок для дітей застрахованих осіб в дитячі оздоровчі заклади на 2013 р.

  Нагадуємо Вам також, що вже традиційним є придбання Фондом дитячих новорічних подарунків для дітей застрахованих осіб.

  Заявки на отримання дитячих новорічних подарунків у 2013 р. просимо надавати не пізніше 1 вересня.

  Несвоєчасне подання заявок унеможливлює гарантоване надання соціальних послуг застрахованим особам і членам їхніх сімей за рахунок коштів Фонду.

  З питань отримання путівок та подання заявок звертайтеся до відділу соціальних послуг Подільської дирекції - каб. №№ 216, 206, або за телефонами: 453-27-29, 453-27-36, 453-28-17 (-18), (-19).

  О.В. СНОЗОВА, директор Подільської МВД КМВ ФСС з ТВП
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05