РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (17 травня 2013) 

 • ІЗ ТУРБОТОЮ ПРО ОСОБЛИВИХ ПАСАЖИРІВ

  Значимість кожного провідника пасажирського вагона можна виміряти багатьма чеснотами. Зокрема, і належним професійним рівнем. У цьому пере-свідчилась під час особистого знайомства із господарем дев’ятого вагона поїзда №27/28 Київ - Севастополь Володимиром ПАВЛОВСЬКИМ пасажирка Оксана КАЧАНОВА, інвалід І групи з м. Первомайська. І з подякою провіднику листом звернулась до редакції.

  «…Одержавши запрошення на участь у чемпіонаті України з бочче (спортивна гра на точність, що належить до сімейства ігор з м’ячем - ред.), я звичайно дуже зраділа. Але цю радість захмарювали думки про поїздку. Адже я не простий пасажир, а «візочник». Та, незважаючи на мої сумніви, поїздка виявилась вдалою і комфортною. І все - завдяки небайдужим і добрим працівникам залізничної галузі.

  Хочу висловити їм щиру подяку за гарну організацію нашої з мамою поїздки до м. Сімферополя і додому.

  У вагоні №9 поїзда 27/28 Київ - Севастополь працює дуже уважний і добрий провідник В. Павловський. Вагон був затишний, чистий і теплий. Особливо це відчувалось після холодного перону. Вранці Володимир Миколайович почастував нас запашним чаєм, допоміг зібрати речі і вийти з вагона. Хочу побажати йому міцного здоров’я і наснаги на багато років, успіхів завжди і в усьому.

  А 15 квітня, коли ми повернулись до Миколаєва, то були щиро здивовані. Біля вагона нас зустрічала та ж зміна, яка нас проводжала в поїздку: чергова по вокзалу, два міліціонери і два працівники станції. Вони були настільки уважні, що допомогли мені сісти в таксі.

  Дякую всім залізничникам за те, що вони подбали за мене і зробили мою подорож комфортною! Бажаю міцного здоров’я їм та їхнім сім’ям, щастя, радості і успіхів!»

  До слова. Як повідомили у галузевій пасажирській службі, за сумлінне виконання своїх посадових обов’язків Володимиру Павловському оголошено подяку на зборах вагонної дільниці ст. Київ-Пасажирський.

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05