РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (17 травня 2013) 

 • Павлу ПУЗІНУ - 80!

  За сумлінну працю на залізничному транспорті, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок в оздоровлення залізничників, творчу ініціативу в роботі та з нагоди 80-річчя від дня народження начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН нагородив колишнього начальника ДОТ «Променистий» Павла ПУЗІНА знаком «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці».

  Із побажаннями здоров’я, благополуччя, родинного затишку, добра та довголіття приєдналися до поздоровлення й активісти Ради ветеранів Південно-Західної залізниці.

  Життєвий шлях Павла Петровича був переповнений напруженою працею та важливими досягненнями як для самого себе, так і для залізниці в цілому. Цей неоцінений внесок відчутний упродовж всього його творчого життя. І зупинки - ані на мить.

  По закінченні семирічки Павло Пузін вчиться у технікумі залізничного транспорту м. Омська. Чотири роки пролетіли. Далі - призначення техніком з ремонту та експлуатації паровозів Омського паровозного депо. Але на фахівця чекає призов до військово-морського флоту. Молодий залізничник з 1952 по 1987 рр. проходить службу на морях-океанах.

  Остаточну долю Павла Пузіна вирішило у 1964 р. морське командування Києва, направивши досвідченого мічмана на час відпустки на базу відпочинку залізничників у м. Євпаторія. Із завзяттям він взяв на себе керівництво морським гуртком. Підліткам виявилося цікавим спілкування із ним. Йому також. Робота з дітьми настільки захопила, що надалі щорічну відпустку він використовував для виховання у підлітків взаємодопомоги, відповідальності за доручену справу, дисципліни та патріотизму. А з 1970 р. керівництво залізниці доручає Павлу Петровичу Пузіну взяти на себе управління піонерським табором «Променистий». Морський гарт знадобився і на євпаторійському березі.

  Кращою нагородою за власні старання Павло Петрович завжди вважав здоров’я та повноцінний відпочинок дітей. Саме тому вмілий організатор протягом 45 років підтримував зразковий порядок у дитячому таборі. Злагоджена та чітка робота з оздоровлення дітей залізничників і досі має високу оцінку керівництва столичної магістралі.

  Надія МАЦІЄВСЬКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05