РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (10 травня 2013) 

 • Як футболісти радістю ділилися

  На стадіоні «Локомотив» у Києві відбувся турнір з міні-футболу, присвячений 27-й річниці Чорнобильської трагедії. Символічно, що участь у турнірі брали гравці віком 40 і більше років. Якщо вони й не були безпосередніми учасниками тих трагічних подій квітня 86-го, то свідками - безпосередньо.


  Команда Коростенської дирекції залізничних перевезень - переможець турніру.

  За традицією турнір розпочався з урочистого мітингу, на якому учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.


  Під час змагань.

  Попередньо було заявлено, що участь у заході братимуть шість команд: від кожної дирекції залізничних перевезень та управління залізниці. Проте життя внесло свої корективи - через неможливість мобілізувати гравців відповідного віку свої команди не виставили управління магістралі та Конотопська дирекція. Не було й збірного «ешелона» Київської дирекції, але його представляли одразу три команди з підрозділів, територіально розташованих на її теренах: локомотивного депо Київ-Пасажирський, Фастівського моторвагонного депо та об’єднана команда з працівників вагонної дільниці Київ-Пасажирський та локомотивного депо Дарниця (далі - збірна).

  Після жеребкування команди поділили на дві підгрупи. До першої ввійшли козятинці, фастівчани та збірна. До другої - коростенці, жмеринчани та київські локомотивники. Обслуговувала турнір суддівська бригада у складі Петра Дмитренка, Михайла Слободяна, Миколи Богатирчука та Володимира Новиченка.

  Першими футбольну арену випробували коростенці та жмеринчани. Тут слід зауважити, що грати довелося на штучному полі. А це має свої особливості. Тільки на перший погляд пластмасова «трава» м’якенька, але при контакті з незахищеною шкірою залишає болючі подряпини. Тому, забігаючи наперед, скажемо, - під кінець турніру коліна багатьох гравців були «прикрашені» зеленкою.

  Від початку першої гри на полі вирували неабиякі пристрасті - кожен прагнув перемоги. Нарешті під кінець першого тайму фортуна посміхнулася коростенцям, але суддя гол не врахував, оскільки він був забитий після ауту. На початку другого тайму везіння знов відвернулося від жмеринчан. На наш погляд, і цей м’яч влетів у ворота після ауту, але арбітр був іншої думки - і гол зарахували. Під кінець гри коростенці ще раз бездоганно вразили ворота суперників. У результаті - перемога 2:0. Відзначились Іван Гошко і Олег Журба.

  У другій грі фастівські моторвагонники впевнено, з рахунком 3:0, перемогли козятинців. Але останні виявили неабияку волю до перемоги і з розгромним рахунком 8:0 подолали збірну. Найбільш результативними були зустрічі між жмеринчанами і київськими локомотивниками та останніми і коростенцями. У цих іграх було забито по десять м’ячів. У першому випадку розійшлись нічиєю - 5:5. У другому - перемога за коростенцями 7:3. При цьому В’ячеслав Новицький з міста над Ужем забив п’ять голів.

  Таким чином, за підсумками першого дня по дві перемоги мали команди Коростенської дирекції та Фастівського моторвагонного депо, одну - козятинці, по одному очку здобули жмеринчани та київські локомотивники. Пустою залишилася корзина збірної.

  Звичайно, найбільш напруженим виявився другий день змагань.

  Першими в боротьбі за 5 - 6 місця зустрілися команда локомотивного депо Київ-Пасажирський та об’єднана команда з працівників вагонної дільниці Київ-Пасажирський та локомотивного депо Дарниця. З великим відривом 6:3 перемогли кияни.

  Драматично розгортались події у зустрічі козятинців та жмеринчан. Основний час гри закінчився з нічийним результатом 1:1. Переможця мали визначити пенальті. І тут вправнішими виявилися жмеринські залізничники; 3:1 - такий кінцевий рахунок.

  Хоча турнір і був присвячений сумній даті, проте, судячи з настрою футболістів з Дарниці, Києва, Фастова, Козятина, Шепетівки, Жмеринки, справжній спорт сумувати не дає. Впродовж двох квітневих днів причин для радості у капітанів команд зі Жмеринської дирекції залізничних перевезень Едуарда МЕЛЬНИКА, Фастівського моторвагонного депо Олександра ДЯЧЕНКА, Коростенської дирекції Сергія ЖЕЛЕЗНЯКА було вдосталь. У запеклій боротьбі вони позаду залишили футболістів із локомотивних депо ст. Дарниця та Київ-Пасажирський.

  Причини для радості у кожного свої. І їх невичерпно багато. Спостерігаючи за філігранною грою у матчі за третє і четверте місця 54-річного слюсаря із локомотивного депо ст. Шепетівка Миколи ОГОРОДНИКА, зрозуміли, що ця людина вміє виловити причин для життєвої радості зі стрімкого потоку щоденних клопотів. Неможливо? Складно? Бачили б ви, як Микола Анатолійович тримає у захисті ворота команди, як переходить у наступ. Невичерпне джерело радості і задоволення.

  - До кого це весь час товариші по команді звертаються словом «Доктор»? - запитуємо у капітана козятинців Олександра КВАСЮКА. Це про М. Огородника. На всі руки майстер - це на виробництві, а у спорті - також задніх не пасе. Чому Доктор? За розум і талант.

  Серед тих гравців, які відзначилися під час турніру, хочемо назвати й воротаря-універсала, заступника начальника Жмеринської дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт Валерія УДОВЕНКА. Це завдяки його вправним діям під час матчу із представниками Козятинської дирекції рахунок основного часу було зведено до нічиєї - 1:1. Проте під час пробиття пенальті В. Удовенко допоміг утримати рахунок 3:1 на користь рідній команді.

  Подібний футбольний хист відрізняє товаришів Валерія Петровича. А саме: Ігоря РЕПЕЯ, Вадима СВИСТУНА, Вадима ДУБА, Анатолія БАРАНА. Гол від прийомоздавальника вантажів ст. Жмеринка І. РЕПЕЯ був чи не найкрасивішим під час другого дня змагань. Хоча будемо справедливими - стрімкий «снаряд» у ворота жмеринчан, який «заколотив» машиніст із Шепетівського локомотивного депо Володимир ЗУБАРЕВ з козятинської команди, вартує на добрі слова на адресу нападаючого. У тандемі з ним добре відстояли гідність рідної дирекції старші оглядачі-ремонтники вагонів з Козятинського депо Олександр КВАСЮК та Леонід ОБЕРЕМОК (ПТО ст. Миронівка). Саме завдяки їхній грі у козятинців - четверте місце на турнірі.

  Вміння радіти не лише перемогам, вагомим досягненням та непересічним подіям продемонструвала команда моторвагонників із міста на Унаві. Автор першого гола у ворота команди Коростенської дирекції залізничних перевезень провів машиніст із Фастова Олександр ЗАЯЦЬ. «Відквітати» цей гол вирішив коростенець В’ячеслав НОВИЦЬКИЙ. До речі, четвертий гол у цій грі - також за В. Новицьким. Фанат футболу і вмілий нападник. Бомбардир, а ще кращий, за визначенням прискіпливого журі турніру, форвард серед усіх шести команд. Запекла боротьба за першість у турнірі між фастівчанами і коростенцями відбулася завдяки чіткій технічній грі машиніста Олександра ДЯЧЕНКА (Фастів), Юрія ВАСИЛЕНКА (Коростенська дистанція колії) та Сергія ГОЛОВАЩЕНКА (Житомирська дистанція сигналізації та зв’язку).

  Нарешті - довгоочікуване урочисте нагородження учасників турніру. Кращим воротарем визнано жмеринчанина Валерія Удовенка, кращим захисником - фастівчанина Василя Шевчука, кращим нападником - коростенчанина В’ячеслава Новицького, приз глядацької симпатії виборола об’єднана команда з працівників вагонної дільниці Київ-Пасажирський та локомотивного депо Дарниця.

  Таким чином третє місце посіла команда Жмеринської дирекції залізничних перевезень, друге - фастівські моторвагонники і переможцем турніру з міні-футболу стала команда Коростенської дирекції залізничних перевезень.

  Як відзначив завідуючий відділом соціального захисту та спортивно-масової роботи Дорпрофсожу Володимир Кравченко, це символічно, що головний кубок турніру, присвяченого річниці аварії на Чорнобильській АЕС, поїхав саме до тієї дирекції, яка зробила найбільший внесок у бойову перемогу над «мирним» атомом.

  Придивіться до фотосвітлин. Ви помітили, що усміхнені люди - завжди красиві?

  - Залізничники-футболісти не лише діляться позитивом, а й притягують його до себе, - сказав під час закриття турніру з міні-футболу почесний гість турніру - учасник ліквідації аварії на ЧАЕС, учасник бойових дій в Афганістані Сергій ВЕЛИЧКО. - І це ще один привід для радості.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Сергій ГУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05