РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (10 травня 2013) 

 • ЗМІНИ ТА ДОПОВНЕННЯ

  до Колективного договору Державного територіально-галузевого
  об’єднання «Південно-Західна залізниця» між адміністрацією
  і Дорожнім комітетом профспілки залізничників і транспортних
  будівельників України (затверджені робочою комісією,
  згідно з протоколом №1 від 02.04.2013 р., ухвалені конференцією
  трудового колективу залізниці 16.04.2013 р. (п.7.9))

  РОЗДІЛ IІ

  ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ

  2.3 Вилучено. У зв’язку з цим подальша нумерація пунктів та підпунктів змінюється з 2.4 на 2.3 (2.3.1 - 2.3.5), 2.5 на 2.4, 2.6 на 2.5, 2.7 на 2.6.

  2.4 При розірванні трудового договору за власним бажанням при невиконанні адміністрацією законодавства про працю, колективного чи трудового договору, працівнику виплачувати вихідну допомогу в розмірі тримісячного середнього заробітку.

  Спір про дострокове розірвання трудового договору вирішується у загальному порядку, встановленому для розгляду трудових спорів.

  РОЗДІЛ ІІІ

  ОПЛАТА ПРАЦІ

  3.2.2 Здійснювати у відповідності з галузевою угодою підвищення заробітної плати шляхом перегляду тарифних ставок і посадових окладів зі збереженням міжрозрядних та міжпрофесійних співвідношень.

  3.2.5 Вилучено. У зв’язку з цим змінюється подальша нумерація пункту 3.2.6 на 3.2.5.

  3.12 При нагородженні працівників державними нагородами виплачувати одноразову грошову винагороду у розмірі 3500 грн. При нагородженні працівників Почесною грамотою чи грамотою Верховної Ради України виплачувати одноразову грошову винагороду у розмірі 3000 гривень.

  При нагородженні працівників урядовими нагородами:

  - почесною грамотою Кабінету Міністрів України виплачувати одноразову грошову винагороду у розмірі 3000 грн. та встановлювати щомісячну доплату до посадового окладу у розмірі 15%;

  - подякою Кабінету Міністрів України виплачувати одноразову грошову винагороду у розмірі 2000 грн.;

  - нагрудним знаком «Почесний працівник транспорту України» виплачувати одноразову грошову винагороду у розмірі 2500 грн. та встановлювати щомісячну доплату до посадового окладу у розмірі 10%;

  - почесною грамотою Міністерства інфраструктури України виплачувати одноразову грошову винагороду у розмірі 2500 грн.;

  - подякою Міністерства інфраструктури України виплачувати одноразову грошову винагороду у розмірі 1500 грн.

  3.19 Встановити викладачам відокремленого підрозділу «Центр професійного розвитку персоналу ДТГО «Південно-Західна залізниця» надбавку за високу педагогічну майстерність у розмірі до 20% тарифної ставки (окладу) за фактично відпрацьований час.

  РОЗДІЛ IV

  РОБОЧИЙ ЧАС І ЧАС ВІДПОЧИНКУ

  4.5 Вилучено. У зв’язку з цим подальша нумерація пунктів змінюється з 4.6 на 4.5, 4.7 на 4.6.

  4.8, 4.9 Вилучено. У зв’язку з цим подальша нумерація пунктів змінюється з 4.10 на 4.7, 4.11 на 4.8, 4.12 на 4.9, 4.13 на 4.10.

  РОЗДІЛ VI

  ПОЛІПШЕННЯ УМОВ І ОХОРОНИ ПРАЦІ

  6.3 Забезпечувати безкоштовно молоком або іншими рівноцінними продуктами працівників із шкідливими умовами праці за результатами атестації робочих місць та згідно з переліком хімічних речовин, робота з якими дає право на отримання молока.

  При роз’їзному характері роботи виплачувати працівникам, які мають на це право, грошову компенсацію на придбання молока або інших рівноцінних продуктів.

  6.4.2 Вилучено. У зв’язку з цим подальша нумерація пункту змінюється з 6.4.3 на 6.4.2.

  6.9 Вилучено. У зв’язку з цим подальша нумерація пунктів змінюється з 6.10 на 6.9, з 6.11 на 6.10.

  РОЗДІЛ VІІ

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я І МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

  7.2 З метою покриття недостатнього бюджетного фінансування на виконання капітальних ремонтів, використані енергоносії, придбання медичного обладнання і медикаментів та інші видатки, виділяти щорічно фінансову допомогу медичним закладам. Конкретний розмір фінансування встановлювати сторонами у межах фінансового плану залізниці.

  7.3 З метою запобігання епідеміям грипу та гострих респіраторних інфекцій серед працівників, у першу чергу декретованого контингенту (провідники, працівники вокзалів та станцій, медпрацівники тощо), планувати щорічно кошти для придбання вакцин. Конкретний розмір фінансування встановлювати сторонами у межах фінансового плану залізниці.

  7.6 Вилучено. У зв’язку з цим подальша нумерація пунктів з 7.7 по 7.10 відповідно змінюється на номери з 7.6 по 7.9.

  7.9 Виділяти щорічно кошти Дорожньому комітету профспілки Південно-Західної залізниці в сумі не менше 5,0 млн. грн. на придбання санаторно-курортних путівок для лікування працівників залізниці.

  Путівки, придбані за рахунок цих коштів, видавати за спільним рішенням адміністрації та профспілкових комітетів відокремлених та структурних підрозділів залізниці в санаторії МЦРЗ «Хмільник» та «Світязянка» з оплатою 20 відсотків їх вартості. Сімейні путівки в пансіонат «Променистий» видавати з частковою оплатою у весняно-осінній період (квітень - травень, вересень - листопад) 10 відсотків їх вартості; а в літні місяці (червень - серпень) - 20 відсотків їх вартості.

  7.11 Вилучено. У зв’язку з цим подальша нумерація пунктів з 7.12 по 7.17 відповідно змінюється на номери з 7.10 по 7.15.

  7.14 Розробити та внести до колективних договорів, у межах компетенції, план заходів щодо запобігання поширенню епідемії ВІЛ/СНІДу у виробничому середовищі. Не допускати дискримінації працівників із ВІЛ-статусом та забезпечувати їм соціальні гарантії.

  РОЗДІЛ VIII

  СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ, ПІЛЬГИ ТА КОМПЕНСАЦІЇ

  8.22 Встановлювати залізничникам, постійна робота яких відбувається в дорозі або має роз’їзний характер, а також при службових поїздках у межах обслуговуваних дільниць, відшкодування витрат згідно з діючим Положенням, яке є невід’ємною частиною Галузевої угоди та даного Колективного договору.

  Службові поїздки працівників, постійна робота яких проходить у дорозі або має роз’їзний (пересувний) характер, вважаються відрядженням, при цьому зберігається існуючий порядок обліку, нарахування та виплати надбавки, що передбачено зазначеним Положенням.

  Колективними договорами відокремлених підрозділів визначити категорію працівників, робота яких має роз’їзний характер.

  Працівникам, робота яких пов’язана з пересувним характером, встановлювати надбавки відповідно до діючого Положення.

  Надавати місця у плацкартних або купейних вагонах у поїздах при прямуванні локомотивної бригади пасажирами.

  Погодити перелік посад і професій працівників Управління залізниці та структурних підрозділів, що знаходяться на фінансовому забезпеченні господарської служби, яким виплачується надбавка за роз’їзний характер роботи відповідно до Положення, затвердженого наказом Укрзалізниці.

  8.28 Оплачувати за погодженням із профспілковим комітетом рахунки навчальних закладів за навчання працівників залізниці та їхніх дітей, які навчаються за спеціальностями, необхідними для залізниці, та надавати безвідсоткову цільову позику на оплату навчання згідно з Положенням, яке є додатком до Колективного договору.

  Оплачувати витрати, передбачені двосторонніми договорами підготовки молодих фахівців із числа студентів випускного курсу залізничних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, які навчаються за програмою «спеціаліст» та «магістр» згідно з Положенням, яке є додатком до Колективного договору.

  Начальник Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця» О.М. КРИВОПІШИН, В.о. голови Дорожньої профспілкової організації Південно-Західної залізниці О.О. ЧАБАНЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05