РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 16 (24 травня 2008) 

 • Розпочинається літній сезон

  Завтра впроваджується в дію новий графік руху поїздів. Отже, процес підготовки до літніх пасажирських перевезень завершується.

  У сезон масових відпусток, студентських та шкільних канікул пасажиропотоки збільшуються. Це вимагає від залізничників здійснення величезної роботи у всіх сферах пасажирського господарства. Перш за все, це впровадження у графік додаткових поїздів, які б охочих погрітися на літньому сонечку доставили до узбережжя Чорного та Азовського морів, бажаючих заховатися від літньої спеки - довезли до тінистих лісів Карпат.

  Як повідомили у пасажирській службі Південно-Західної залізниці, до сезону масових перевезень пасажирів підготовлено 1270 вагонів, 460 з них обладнано системами кондиціонування повітря. Найближчим часом планується придбати ще 20 нових вагонів з кондиціонерами.

  Із зростанням попиту на пасажирські перевезення виникає й необхідність у збільшенні кількості квиткових кас для продажу проїзних документів. Тому весь літній період на залізниці працюватиме 52 додаткові квиткові каси, 19 з яких - в Українському центрі обслуговування пасажирів (УЦОП) у Києві та одна пересувна - у місті-курорті Хмільник.

  Прелюдією до літніх пасажирських перевезень, а може й головною репетицією, завжди є Великодні та травневі свята. Цьогоріч на цей період Південно-Західною залізницею призначено 16 додаткових поїздів, якими разом з графіковими, перевезено понад 316 тис. пасажирів.

  Та найбільше значення для кожного пасажира має комфорт під час самої поїздки з того часу, як він зайняв місце у вагоні і прибув до місця призначення. Саме цей комфорт на Південно-Західній залізниці створюють працівники Вагонної дільниці ст. Київ-Пасажирський. Про підготовку вагонів до рейсу, обслуговування пасажирів у дорозі - наша розповідь у наступному номері «Рабочего слова».

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05