РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (10 травня 2013) 

 • Поклонися, рідна Україно, тим, хто захистив нас від біди!

  Ще не так давно їх було дуже багато на будь-якому святкуванні Дня Перемоги - фронтових танкістів, саперів, спритних розвідників, відважних залізничників військової пори. Ми звикли, що вони завжди з нами - міцні серця, що зігрівали душевним теплом тих, хто знає про запеклі бої лише з розповідей батьків та дідів. Все менше і менше мудрих звитяжців через нелегку долю визволителів та трудівників тилу, які кували Перемогу над фашистською чумою. Над тією коричневою нечистю, що протягом 1411 днів і ночей намагалася зробити рабами кожного на величезній території колишнього СРСР. Але звичка відчувати поруч плече фронтовика оманлива - прийшов час, коли навіть самому юному звитяжцеві останнього військового призову вже не менш 86-ти...

  Інші, хто дожив до наших днів, - ще старше, і їх залишилося дуже мало. Не дивно, що все частіше місце тих ветеранів займають уже діти війни, які теж зустрілись віч-на-віч з лихоліттям.

  Серед тих, кого від імені керівництва Південно-Західної залізниці поздоровляв 7 травня п.р. заступник начальника столичної магістралі Іван Радомирович АНТОНЮК, - колишній провідний інженер галузевої служби колії Василь Сергійович ХОПЕРСЬКИЙ (фото вгорі), якому днями виповнилося 90 років. Це від нього у короткій бесіді журналісти почули слова про те, що життя чимдуж рветься вперед, але є миті, коли всім нам корисно зупинитися й задуматися. Адже на наших очах змінюються покоління тих, хто ходить до меморіалів у пам’ятні дати.подякував сивочолим визволителям і тим, хто дивився прямо у вічі підступному ворогу, перебуваючи на окупованих територіях, працюючи для фронту і перемоги над ворогом у тилу, за силу духу і патріотизм, що і до сьогодні передаються нащадкам.

  Серед тих, хто слухав того ранку вінок воєнних пісень та низку естрадних творів радянської пори у неповторному виконанні самодіяльного гурту «Струни серця» з будинку науки і техніки ст. Козятин, - і давні друзі редакції газети залізничників. А саме: голова Ради об’єднання ветеранів війни та праці Південно-Західної залізниці Юрій Семенович БІЛОУС, колишній головний ревізор з безпеки руху поїздів та автотранспорту Федір Йосипович ВОЗНЕНКО, колишній провідний інспектор служби капітальних вкладень Олександра Іванівна РОМАНЧИКОВА, колишній провідний інженер галузевої служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд Надія Вікторівна МАЦІЄВСЬКА та багато-багато інших друзів залізничного видання. «Поклонися, рідно Україно, тим, хто захистив нас від біди!», - співали «козятинські солов’ї», як назвав аматорів із «Струн серця» один із ветеранів. «Не обміліє пам’яті ріка в серцях живих - назавжди буде жити» - ці слова викликали смуток в очах присутніх. Та де там сумувати, коли самодіяльні артисти за якусь мить дарують попурі із грайливих пісень мирної пори?! Так і закінчилася ця зустріч. Під шквал оплесків, які ветеранам дарували дзвінкоголосі аматори із залізничного Козятина.

  Червоні гвоздики, як символ безмежної пам’яті про загиблих від куль на війні, від ран у післявоєнний час, ветерани приймали із вдячністю. Композицію із блакитно-жовтих весняних квітів, яку активісти Молодіжної ради Дорпрофсожу, що персоніфікують майбутнє сталевих магістралей, доставили в той день до Меморіалу пам’яті полеглим у Великій Вітчизняній війні. Злине час - і вже ці молоді люди будуть докладно розповідати новим поколінням, що застали ще на цьому світі, бачили на власні очі справжніх свідків Подвигу.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05