РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 17 (26 квітня 2013) 

 • Перемога. За вдалим ударом та зваженим ходом

  Турнір з настільного тенісу та шахів стартував 19 квітня 2013 р. Грали з ранку. Серед спортсменів велася запекла боротьба. Протягом двох днів майстри малої ракетки виявляли найсильніших у різних номінаціях. У кожного - своя техніка, своя тактика, а також і власні емоції. Задоволення і радість приходили на зміну розчаруванням, потім - знову радість від вдалого удару, смуток після втраченого очка. Безмежне задоволення, як і прикрі випадки, адже це - гра, супроводжували спортсменів весь час.


  Учасники турніру.

  Кожен учасник до досвіду докладав максимум зусиль, аби вийти у фінал отримати перше місце. Це в свою чергу вплинуло на результат. Але не для всіх сталося, як гадалося.

  Переможцем турніру з настільного тенісу серед працівників Південно-Західної магістралі, в якому взяли участь представники всіх дирекцій та управління Південно-Західної залізниці, стала команда Київської дирекції залізничних перевезень у складі Юлії Ісаченко, Вікторії Коржук, Олександра Костенка, Владислава Хоменка. Команду нагороджено кубком та дипломом, гравців - дипломом, медаллю та грошовою винагородою. Друге місце посіла команда Коростенської, третє - Козятинської дирекцій залізничних перевезень.


  Емоційні моменти.

  Не менш запекла боротьба тривала серед любителів із шахів лише з тією різницею, що емоції гравців можливо було прочитати хіба що по виразу на обличчях. Адже така настільна логічна гра, яка включає в себе елементи мистецтва, науки та спорту, вимагає від гравців зосередженості, логічних, поступових дій. У шаховій партії майстри глибоко уходять в себе, зважуючи подумки кожний свій хід. Це цілком зрозуміло, бо тут помилка може коштувати дуже дорого.

  - Я великий шанувальник шахматів, любитель провести кілька годин за шаховою дошкою, - розповідає Тетяна Авдєєва з Київської дирекції залізничних перевезень, яка стала переможцем та призером серед жінок у турнірі з шахів. - Грати навчив батько, було мені тоді вісім років. Він весь час був моїм наставником, і я вдячна йому та фахівцям із шахового клубу, який я відвідувала, за шкільної пори. Отримані знання та вміння логічно мислити, прораховувати ходи, виходити переможцем у достойних суперників - то неабиякий життєвий досвід. Шкодую, що прийшлося припинити подальше навчання, ви ж розумієте - родина, діти. В цьому плані нам важче, бо все покладається на жіночі плечі. Звісно, навчання дало б можливість отримати більше навичок - швидше приймала б рішення, менше було б промахів. До того ж, світ шахів захоплює, він розвиває вміння мислити неординарно. Хоча, зізнаюсь, я у грі користуюсь, так би мовити, «старими запасами». Та попри все, головне - спортивний дух, дух змагань, який сьогодні присутній у ДФСК «Локомотив» для нас ентузіастів.

  До речі, Тетяна втретє брала участь у турнірах, і всі вони були вдалими: в Козятині посіла друге місце, і вже вдруге в Києві зайняла перше.

  Перемогу серед команд із шахів здобула Конотопська дирекція залізничних перевезень, друге - Київська, а третє - Козятинська.

  Фінальні змагання завершено. Та головне, як кажуть, не перемога, а участь. Учасники, призери, переможці та гості турніру закарбували цю радісну мить у колективному фото.

  Тетяна ШЕМЧУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА та з архіву ДФСК «Локомотив»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05