РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 17 (26 квітня 2013) 

 • ПЕРЕД СТАРТОМ, АБО ШЕСТИДЕСЯТА ВЕСНА НА МАЛІЙ ПІВДЕННО-ЗАХІДНІЙ

  Як починається літній сезон на Малій Південно-Західній? Спочатку за ініціативи начальника столичної залізниці Олексія Мефодійовича КРИВОПІШИНА відбувається технічна нарада, де залізничні інженери - керівники галузевих служб колії, сигналізації та зв'язку, локомотивного та пасажирського господарств та залізничні зодчі обговорюють заходи з підготовки дитячої залізниці до літнього експлуатаційного сезону.


  Юні помічники машиніста Іван СІЧКАР та Олександр СКУЙБІДА очищують колісні пари. До святкового блиску.

  Перед початком літніх канікул необхідно завершити реконструкцію залізничного мосту. Мостових справ майстри та їхні колеги - колійники -займаються виправленням та рихтуванням всього сталевого шляху. Є робота для прибирання станційного господарства: ст. Яблунька та Вишенька вже мають охайний вигляд.

  У розмові із вашим кореспондентом бригадир із Дарницької дистанції колії Олександр БОНДАР вважає, що оновлення дитячої магістралі йде до вдалого фінішу. Ремонтник штучних споруд Віталій ПОПРУГА такої ж думки.


  Так розпочинався минулий сезон.

  Тепер про юних залізничників, з якими мені довелося поспілкуватися під час їхньої виробничої практики. Для учня столичного Вищого професійно-технічного училища В’ячеслава СЕРЧЕНІ, який готував вагон перед фарбуванням, робота із наждачною тканиною не дуже захоплива. Але юнак переконаний: «Комусь потрібно і це робити». Не «пошкуриш», як належить, металеву поверхню вагона, фарба не буде довго триматися. Між іншим, для малярів Галини НАТИКАЧ та Ніни БЕРІЗКИ процес фарбування не новий. Адже не перший рік працюють, як вони сказали, у косметичній сфері. Краса - красою, а турботи - турботами. Бентежить цих трудівниць поява на залізницях сучасних горе-художників - графітістів. Ця спільнота додає роботи саме залізничним малярам. Від симпатичних жінок дізнався й про те, що на даний час на міській залізниці у німецькому Мюнхені застосовують проти «дойче» графітістів спеціальне лакове покриття, що має відповідну назву «Антиграфіті». Звідки дізналися? Із преси, зрозуміло.


  Бригадир Дарницької дистанції колії Олександр БОНДАР перевіряє стан колії.


  Слюсар-електрик з локомотивного депо Шепетівка Олександр ЦИМБАЛЮК готує до роботи прилади керування тепловозом.

  Із поверхонь, що покриті спеціальною сумішшю, малюнки або звичайні грязні плями легко змиваються. Основне покриття, що лежить під шаром лаку, не руйнується і зберігає яскраві та свіжі кольори. Німеччина з цієї точки зору зробила крок уперед у боротьбі із залізничним вандалізмом.

  З розмови із керівництвом дитячої залізниці дізнався, що підрозділ, якому у цьому році виповнюється 60-ліття, майже готовий до літніх перевезень.


  Малярі Галина НАТИКАЧ та Ніна БЕРІЗКА шпаклюють вагони.


  Учень столичного Вищого професійно-технічного училища Владислав ГРИБ на заготівлі дров для паровика.


  В’ячеслав СЕРЧЕНЯ готує вагон перед фарбуванням.

  І на останок. Мала Південно-Західна завжди приваблювала до себе. Про її роботу, навчальні процеси писали неодноразово. Та сьогодні без зайвих пишнот хочемо заглянути у переддень її відкриття. А що там, за блискучими вагончиками та охайною територією, яку ми бачимо на святі? Робота, турбота і душа, яку вкладають всі, хто готує «поїзд у дитинство». Вдивіться в їхні обличчя. Вони люблять те, що роблять. Адже знають - ради чиїх усмішок і гарного настрою!

  Віктор НОВОБІЛИЧ, Фоторепортаж Олексія ЧУМАЧЕНКА та з архіву «Рабочего слова»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05