РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 17 (26 квітня 2013) 

 • Добру справу роблять разом

  Цікаві змагання з популяризації заходів для виховання у дітей навичок поводження поблизу об’єктів залізничного транспорту організував нещодавно терком профспілки Козятинської дирекції залізничних перевезень разом з міським та районним відділеннями «Червоного хреста» м. Козятин та району. В них взяло участь 22 дитячі команди, а загалом до змагань було залучено понад 100 дітей віком від 9 до 11 років.

  - Головна мета нашого заходу, - зазначив голова теркому профспілок Анатолій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ, - залучити до цієї справи якомога більше підлітків. Адже травматизм та нещасні випадки через необачність, через незнання вимог поведінки на об’єктах залізничного транспорту, а то й зухвалість дітей часто призводять до нещасних випадків. А іноді й до фатальних наслідків. Все це ми намагалися донести до учасників змагань та їхніх численних уболівальників, які прийшли підтримати своїх друзів. Гадаю, що такі заходи повинні бути у нас регулярними. Адже учасники перегонів самі стверджували, що вони дізналися тут для себе чимало нового та повчального. Задоволеними залишилися й батьки дітей, які також прийшли повболівати за своїх. Адже, на їхню думку, це була добра і навіть необхідна справа. Вони впевнені, що відтепер їхні діти будуть поводити себе поблизу залізничних об’єктів значно обережніше.

  Зрозуміло, на змаганнях були свої переможці та призери. Всі вони отримали подарунки та нагороди. Однак поза увагою не залишився жоден з учасників заходу. Про це подбали його організатори.

  А призи кращим вручив заступник голови теркому профспілок Козятинської дирекції залізничних перевезень Дмитро ЖИВЧИК (на фото).

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05