РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 17 (26 квітня 2013) 

 • Здатність людей прикрашати землю не має обмежень у часі

  Надворі панує весна. Та денна пора минулої суботи нагадувала справжнє літо. Тож є привід долучитися до доброї ініціативи. За статистикою, День довкілля для понад ста тисяч українців став акцією збереження навколишнього середовища. Очищати парки, сквери, вулиці міст та сіл у день великого прибирання - справа не нова. Проте почесна. Зокрема і для залізничників. Саджати дерева, робити красивішим навколишній ландшафт, відкривати нові об’єкти транспортної інфраструктури - прерогативи нашого сьогодення. Забігаючи наперед, скажемо, що стали свідками не лише проведення суботника на теренах столичної магістралі. Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ, який брав участь у заходах з нагоди проведення Дня довкілля, проінспектував хід робіт зі створення великого транспортного вузла біля станції київського метрополітену «Видубичі». Глава Уряду України також взяв участь в озелененні території біля автостанції. Але про все по порядку.


  Прем’єр-міністр України М.Я. АЗАРОВ та начальник Південно-Західної залізниці О.М. КРИВОПІШИН
  спілкуються з учасниками Дня довкілля.


  Дерева посаджено Міністром інфраструктури В.В. КОЗАКОМ, генеральним директором Укрзалізниці С.П. БОЛОБОЛІНИМ,
  начальником Південно-Західної залізниці О.М. КРИВОПІШИНИМ.


  Авторозв’язка біля автостанції «Видубичі».

  ЯК СТВОРЮЄТЬСЯ ЗАТИШОК

  20 квітня, дев’ята ранку. Біля величної будівлі управління Південно-Західної залізниці спостерігається неабияке пожвавлення. Добровільний суботник у рамках загальнодержавної акції «Зробимо Україну чистою» розпочався доволі непересічно. Тут, на вулиці Лисенка, 6 біля головного входу до управління столичної магістралі було посаджено віковічні липи. Крони цих красивих дерев тепер тягнуться до сонця завдяки праці Міністра інфраструктури України В.В. КОЗАКА, генерального директора Укрзалізниці С.П. БОЛОБОЛІНА, начальника Південно-Західної залізниці О.М. КРИВОПІШИНА та залізничників, які брали участь не лише у висадженні лип. За якихось двадцять хвилин після впорядкування прибудинкової території управління залізниці нам вдалося долучитися і до акції з оновлення території біля Каплиці Святих Кирила і Мефодія, що розташована у внутрішньому подвір’ї. Тепер тут затишно доброму десятку золотистих верб, які прикрасили невеличкий майдан.

  УДОСКОНАЛЮЮЧИ ІНФРАСТРУКТУРУ

  Одинадцята година ранку. Майдан біля автостанції «Видубичі», яка тепер працює як один транспортний організм із столичним метрополітеном та залізницею, був заповнений людом, який працював тут під час весняної толоки. Подія - за подією. Цього ж дня тут урочисто впроваджено в експлуатацію конче необхідний тунель та важливу складову - автомобільну розв’язку, що дозволила з’єднати автовокзал із сучасною автострадою. Отже, тепер залізничний переїзд, який був перепоною для понад 900 приміських автобусів, що відправлялись з автостанції «Видубичі», - історія.

  Як наголосив Прем’єр-міністр України М.Я. АЗАРОВ, остаточне впровадження розв’язки в експлуатацію дасть змогу громадянам, які приїжджають до столиці з передмість, швидко і зручно робити пересадку на міський громадський транспорт. Значить, перетворення у сфері столичної транспортної інфраструктури, зокрема в районі Видубичів, не завершуються.

  ЗАРАДИ ОТРИМАННЯ ПРИРОДОЗАХИСНОГО ЕФЕКТУ

  Тож заходи з нагоди Дня довкілля у рамках добровільного вседержавного суботника «Зробимо Україну чистою!», що відбувалися зокрема на всіх відомчих дільницях столичної магістралі, мали чималий природозахисний ефект. Як зазначили у прес-службі столичної магістралі, ліквідовано 1065 несанкціонованих сміттєзвалищ та вивезено понад 2300 кубічних метрів побутових відходів.

  Для понад 25 тисяч залізничників проблема з очищення від сміття пристанційних скверів, прибудинкових територій, роботи з озеленення, благоустрою та санітарного прибирання смуг відводу - прояв професійного сумління.

  Працювали на суботнику і рабочесловці. В цей день кореспонденти встигли не лише взяти участь у низці корисних заходів, що були проведені на теренах Південно-Західної. Про турнір із шахів та настільного тенісу, що пройшов у дорожньому спортивному клубі «Локомотив» читайте на стор. 10.

  ДОБРА СПРАВА - ПРИКРАШАТИ

  Нещодавно центральні ЗМІ звернули увагу на те, що сміття є викликом для людства у ХХІ столітті. Це - та проблема, яку вже не вдається ігнорувати, бо вона «бере людство за горло». Тому, окрім таких суботників транспортники цілорічно дбають про стан зеленого щита залізниці. Смуги відводу, то своєрідні легені і не лише для магістралі. Адже зменшити вплив транспортних засобів на навколишнє середовище допомагає і маленька ялина, і багатолітній осокір, і тендітна берізка.

  Про що думалося після трудового дня? За даними всесвітнього руху «Let’s do it world» («Зробимо цей світ» - англ.), що виник 2008 р. в Естонії, у цій акції щорічно беруть участь понад сім мільйонів людей у 96 країнах світу. Думки про корисність справи з прибирання навколишньої території почули і від старанних вихованців із Дитячої залізниці, які трудилися разом із співробітниками нашої редакції. Серед них - Дмитро СОРОКА, Олександр ЗІНЕВИЧ, Тимофій БАБЧУК, Юліана БУРКОВСЬКА.

  Позитивну життєву позицію підлітків - зробити залізничну альма-матер красивішою - підтримуємо на всі сто. Весняне сонце поступово хилиться у надвечір’я. Роботу зроблено. Долучитися до такої життєвої позиції може кожний. Це довели всі, хто потрудився під час проведення Дня довкілля. Адже здатність прикрашати землю не має обмежень у часі.

  Майданчик біля пристанційної будівлі упорядковано. Парк прибрано від сміття. Разом з нами закінчували свою роботу і колійники великої Південно-Західної залізниці, які готували невтомні сталеві нитки 60-літньої, проте назавжди дитячої магістралі до нового сезону перевезень.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА та Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05