РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 16 (19 квітня 2013) 

 • Мета одна - уникнути аварій

  На нещодавній семінарі-нараді з підсумків роботи громадських інспекторів Південно-Західної залізниці було відзначено нагородою за багаторічну й сумлінну працю начальника Коростенського відбудовного поїзда Івана ЮЩЕНКА. Отож є привід розпитати досвідченого залізничника не лише про секрети успішної діяльності, а й про його бачення ролі та завдань громадських інспекторів при вирішенні проблем безпеки руху. До речі, Іван Олексійович вже 16 літ очолює колектив відбудовного поїзда, який є одним із кращих на залізниці.

  - Наш відбудовний поїзд має надійне технічне оснащення - необхідну тягову техніку, крани для підйому рухомого складу та інше устаткування. І найголовніше - професійний колектив. Працюємо ми у режимі «швидкої залізничної допомоги». Добре відшліфували навички своєї праці, відтак на виїздах працівники діють оперативно і злагоджено. Щоб у найкоротший термін відновився рух транспорту, - пояснює Іван Ющенко.

  Отож у коростенців є надійна «швидка» для ліквідації наслідків транспортних подій. Хоча, зрозуміло, найважливіше завдання усіх підрозділів - недопустити аварій і сходів рухомого складу. Кому ж вдалося у минулому році досягти кращих показників? Як свідчить статистика, без інцидентів і порушень працювали торік Овруцька, Коростенська і Житомирська дистанції колії, Житомирська і Коростенська дистанції сигналізації і зв’язку, Коростенська КМС-122. Без сумніву, доклали зусиль для безаварійної роботи цих підрозділів і громадські інспектори. По Коростенській дирекції їх працює 251 чоловік. У минулому році ними виявлено понад 6 тисяч порушень, кожне з яких було розглянуте керівництвом. Чи буде від цього користь у поточному році?! І ще одна цифра: торік заохочено 42 громадські інспектори.

  - Вважаю, що потрібно робити все, аби авторитет громадського інспектора не знівелювався, а навпаки підвищувався. В цьому плані не останню роль відіграє і заохочення людей, які завдяки професійній пильності сприяють попередженню аварій, - зауважив Іван Олексійович. - А цікавий обмін думками, який відбувся на згаданій вже семінарі-нараді, слушні пропозиції, внесені її учасниками, тільки сприятимуть кращій організації діяльності рад громадських інспекторів, а отже й безаварійній роботі залізниці.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05