РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 16 (19 квітня 2013) 

 • Не варто БОЯТИСЯ ЗМІН

  До редакції звернулася голова профкому служби капітальних вкладень Олена ЖУРАВЛЬОВА з проханням: «Напишіть, будь ласка, про нашу колегу, яка є для нас вчителем і наставником». Писати про людей праці - то наше завдання, безпосередній обов’язок. І потрапити на шпальти нашого видання - своєрідна відзнака. Прочитає родина, колеги і зовсім незнайомі читачі. Хтось порівняє зі своїм життєвим досвідом, хтось візьме за приклад, а комусь, сподіваємось, рядочок з тексту стане девізом у подальшому житті.

  Ця тендітна жінка вже понад 40 років шукає відповіді на запитання: що, скільки, яким чином принесе користь залізниці, вона - у пошуку альтернативних засобів для виконання тих чи інших завдань, готує звіти, контролює виконання планів ремонтів основних фондів на Південно-Західній залізниці. Що ж тут цікавого? - запитаєте ви. Плани, звіти, кошторис…

  Зоя ДЕРЕПОВСЬКА - провідний економіст планово-договірного відділу служби капітальних вкладень. Після закінчення Харківського інституту залізничного транспорту 30 років працювала в тресті «Південзахідтрансбуд». Був такий ще за радянських часів створений, щоб виконувати будівельні роботи для залізниці. Моя героїня 12 років працює вже на Південно-Західній.

  - Чим запам’ятались ці роки? - запитую у Зої Василівни.

  - Звичайно, масштабним будівництвом Південного вокзалу (Київ-Пас. - авт.). Тож сьогодні щоразу, коли бачу чи проходжу цим конкорсом, відчуваю і частинку своєї праці. Та не треба про мене, не варто наголошувати на моїй вагомості, - весь час повторює моя співрозмовниця. Та все ж намагаюсь її розговорити.

  Зоя Василівна народилась у Куп’янську, що на Харківщині. Батько - залізничник, дідусь 55 років пропрацював черговим по станції. Його було нагороджено знаком «Почесний залізничник». Ще з дитячих років онука пам’ятає, що дуже пишався дідусь тим званням.

  - А як працюється у молодому колективі, - запитую, дивлячись на колег Зої Василівни.

  - Ми збагачуємо один одного. Я наповнююсь їхньою молодецькою енергією, вони від мене - досвідом.

  «У роботі потрібно правильно роз’яснити завдання, щоб докладно знати всі нюанси, методики вирішення. А ще важливо, що одну й ту ж роботу можна зробити по-різному. Можна зробити просто - як роботу, а можна - заради позитивного результату. І коли людина робить це для якоїсь мети, то й у підсумку виходить добра справа», - ділиться думками Зоя Василівна.

  - Що б Ви побажали сучасній молоді?

  - Сьогодні молодій людині, особливо жінкам, дуже важливо бути соціально реалізованими, мати спеціальність і розраховувати лише на власні сили. Не пасувати перед труднощами. І не варто боятися змін, - стверджує наостанок Зоя Василівна. - Ось готуюсь до виходу на пенсію. Звичайно, буде якийсь переломний момент. Без роботи. Та те, що дала вона мені, залишиться назавжди у власній пам’яті.

  Валентина КОЛЯДА, Фото з архіву «Рабочего слова»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05