РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 16 (19 квітня 2013) 

 • Посадка на поїзд за наявності документа

  У матеріалі Т. Шемчук «…Вважаю, що потрібно повернути технологію придбання квитків за паспортом» («Рабочее слово» №13 від 30 березня - 5 квітня 2013 р.) увага читачів акцентувалася на тому, що «наші люди (пасажири - ред.) не завжди тримають у кишені офіційні документи про громадянство, тому й виникають питання». Які? Про це піде мова у цій інформації.

  Напередодні вступу в дію методики оформлення квитків на поїздку залізничним транспортом України із внесенням до проїзних документів прізвища та імені пасажира зі слів особи, яка купує квитки (здійснює оплату), перший заступник начальника головного пасажирського управління Укрзалізниці Ігор БРЕУС та начальник управління головного пасажирського управління Укрзалізниці Ніна КОСТРУБІЦЬКА провели для журналістів брифінг.

  Вони проінформували представників мас-медіа, що документ, який посвідчує особу, необхідно буде пред’являти лише при посадці до поїзда. При придбанні квитка це не обов’язково. Достатньо лише назвати ім’я та прізвище.

  Іменні квитки впроваджуються у зв’язку з поетапним переходом на електронні квитки, через значне зростання інтернет-продажу проїзних документів та для запобігання випадкам незаконного їх перепродажу сторонніми особами. Повний перехід на електронний квиток - одне з основних завдань Укрзалізниці. Використання електронного проїзного документа повністю відповідає європейським стандартам обслуговування пасажирів. Для з’ясування будь-яких непорозумінь, для захисту прав пасажира необхідно мати інформацію стосовно того, яка особа має право на проїзд за сплаченим квитком. На проїзному документі зазначається інформація щодо страхування пасажира, отже він є одночасно й індивідуальним страховим полісом.

  Після отримання квитка особа, яка його придбала, не відходячи від каси, має ретельно перевірити правильність написання прізвища та імені особи, яка здійснюватиме поїздку. Якщо у зазначених даних буде виявлено помилки, потрібно одразу звернутися до касира аби замінити квиток. При цьому в проїзному документі допускається не більше трьох помилок у написанні прізвища.

  На поїзди приміського сполучення та регіональні поїзди на проїзних документах (крім пільгових та безоплатних) прізвище та ім’я особи не зазначаються і посадка здійснюється без пред’явлення документів, що посвідчують особу.

  До речі, в перші дні впровадження в дію нових правил на вокзалі ст. Київ-Пасажирський виникало достатньо непорозумінь. Наприклад, людина приїхала до столиці напередодні, а в зворотному напрямку поверталася за нових умов і документів із собою не мала. Проте залізничники із розумінням ставилися до таких випадків. Навіть допускали до вагонів за пред’явленням студентського квитка або службового посвідчення. Але при цьому нагадували, що в подальшому посадка в поїзд здійснюватиметься лише за наявності одного з наступних документів: паспорта громадянина України; паспорта громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичного паспорта України, службового паспорта України; посвідчення особи моряка; посвідчення члена екіпажу; посвідчення особи на повернення в Україну; тимчасового посвідчення громадянина України; посвідчення водія; посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон; посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту; проїзного документа для виїзду за кордон особи, яку визнано біженцем, та особи, яка потребує додаткового захисту; довідки про звернення за захистом в Україні; посвідки на постійне проживання; посвідки на тимчасове проживання; картки мігранта; посвідчення біженця; проїзного документа біженця; паспортного документа іноземця та особи без громадянства.

  Григорій СЕРГЕЄВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05