РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 16 (19 квітня 2013) 

 • Нехай «мінери» обирають між тюрмою і психлікарнею. Іншого не пропонуємо!

  Інформація від прес-центру Укрзалізниці про свідомо неправдиві повідомлення щодо замінування вокзалів у межах Харкова, які сталися п’ятого квітня п.р., змусили мене пригадати одкровення ясновидця із Рівненщини, який першого січня минулого року «передбачив» замінування столичного вокзалу.

  Як розвивалися події далі? Правоохоронці у Києві відреагували миттєво: вже через кілька хвилин зі столичного термінала евакуювали людей. Між тим, їх рівненські колеги намагалися якомога швидше з’ясувати все про особу «екстрасенса». За номером мобільного телефона встановили злочинця та виїхали за адресою його помешкання. «Жартівник», 58-річний мешканець села Остки Рокитнянського району на запитання правоохоронців про те, чи не чув щось про замінування у Києві, відповідав чітко, мовляв, і гадки не має. Однак при собі мав телефон, з якого і було здійснено той дзвінок-жарт. Чоловіка відразу затримали і доправили до відділка місцевої міліції. Пенсіонер швидко визнав власну провину. Але, як згодом пояснив, він ні в чому не є винним, адже із цього приводу в нього - видіння. Через діалог з примарою, мовляв, і стався той конфуз. Як людина буцімто поміркована, характеризував себе перед правоохоронцями суб’єкт, він вирішив усіх попередити.

  Мешканці села розповіли, що чолов’яга мешкає на самоті, із сусідами не спілкується. До того ж не проти заглянути у чарку, а про його екстрасенсорні можливості в Остках навіть ніхто і не чув, повідомляли понад рік тому ЗМІ. Тож, відповідно до ст. 259 Кримінального кодексу України, до цієї особи, яка вчинила такі діяння, було впроваджено карну справу. Згідно з Кодексом людині загрожувало позбавлення волі на строк від двох до шести років.

  Проте не судилося спробувати тюремного меню. «Екстрасенса» навіть до дверей буцегарні ніхто не довів. За «замінування» залізничного вокзалу Києва суд призначив жителеві Ровенської області примусове лікування у психлікарні, повідомили в УНІАН.

  Агентство уточнювало, що в ході досудового слідства чоловікові було призначено судово-психіатричну експертизу, з висновку якої стало відомо, що він страждає хронічним стійким психічним розладом. З огляду на висновок лікарів, суд призначив йому примусове лікування.

  Ремарка. А якщо б на його місці була психічно здорова особа? Повторимося - її запросили б сісти за грати. Строком від двох до шести років. У разі повторного випадку або через тяжкі наслідки такого зухвальця запроторили б на строк від чотирьох до восьми років.

  У першому кварталі поточного року зафіксовано вже 5 випадків неправдивих повідомлень про замінування вокзалів, через що загальний час затримок поїздів становив 32 год. 36 хв.

  Окрім цього, за три місяці п.р. надійшло також п’ять неправдивих повідомлень про знаходження вибухових пристроїв у поїздах, через що затримки рухомого складу загалом склали 9 год. 15 хв.

  Такі прикрі випадки зафіксовано і у квітні п.р. Нагадаємо, «сюрприз» від чергового жартівника шукали на вокзалі Харків-Пасажирський та на станціях Харків-Левада, Харків-Балашовський, Основа та Лосеве-2. На щастя, вибухівки на об’єктах залізничної інфраструктури не виявлено, але такі випадки порушують спокій пасажирів, яких доводиться евакуйовувати. Витівки за мобільним зв’язком вносять збій у роботу вокзалів і графіку руху поїздів. Через вигадку зловмисника 5 квітня п.р. щодо вибухових пристроїв оперативна група МНС України, вибухотехніки, прикордонники, кінологи, працівники СБУ та міліції забили тривогу.

  Як думаєте, чи знайдуть, жартівника? Одне знаю точно - нехай наступні «мінери», які вирішують, чи телефонувати про чергову «бомбу», підкладену на залізничному об’єкті, обирають між тюрмою і психлікарнею. Іншого не пропонуємо! Рано чи пізно, а із правоохоронними органами зустрічатися доведеться.

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05