РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 15 (12 квітня 2013) 

 • У пошуках резервів

  Черговий місячник з підвищення доходності від приміських пасажирських перевезень наближався до середини, коли заступник начальника галузевої служби приміських пасажирських перевезень Юлій ВАСЬКОВСЬКИЙ запропонував відвідати зупинну платформу Тарасівка - там заплановано провести посилений заслон безквитковим пасажирам.

  Чогось особливого не очікував - заслон він і є заслон, більш ефективного засобу боротьби із «зайцями» ще не вигадали. Проте є сенс поділитися враженнями від побаченого.

  Того похмурого березневого ранку на зупинній платформі не багатолюдно, адже до прибуття першого електропоїзда ще є час. Але все змінюється за п’ять хвилин до відправлення електрички. З під’їжджаючих маршрутних таксі йде юрба народу. І, за звичкою, мимо каси через службовий прохід намагаються вийти на перон. Але вдача сьогодні не на їхньому боці - залізничники змушують прямувати за квитком. Миттєво біля кас виростає величезна черга.


  Під час проведення заслону на з.п. Тарасівка. Додатковий касир Любов НИКОЛАЄНКО за роботою.

  Щодо пасажирів, більшість із розумінням ставилася до вжитого заходу, але були й такі, хто будь-що намагався проїхатися «на халяву» - показували старі квитки, намагалися силою прорватися тощо. Були, м’яко кажучи, й психічно неадекватні. Так, один молодик навідріз відмовлявся проходити через турнікет, посилаючись на те, що його вдарить током. Дехто з пенсіонерів намагався вийти на платформу лише завдяки посвідченню про пільги. Доводилося терпляче пояснювати, що хоч і безкоштовно, але все ж квиток доведеться придбати, адже це облік перевезених пільговиків. Час від часу довелося чути незадоволені вигуки: «Що ж це таке? Я ж можу не встигнути!». Але не тільки це чули працівники ст. Боярка (саме до неї належить з.п. Тарасівка) на свою адресу - чулися матюки, прокляття і навіть погрози. До речі, до роботи на заслоні був запрошений і представник транспортної міліції, але, відверто, толку від нього було рівно стільки, скільки від відпрацьованої пари - адже був у цивільному.

  Ще на що звернув увагу - тут відповідально підійшли до організації заслону. Розуміючи, що двох кас може бути мало, додатково залучили ще одного касира. Любов НИКОЛАЄНКО за допомогою «Спекки» виписувала квитки пасажирам.

  До речі, на з.п. Тарасівка зарежимлено лише одну платформу - Київську. На Фастівську прохід вільний. За словами старшого касира Валентини ПЕДЕНКО, мало хто з пасажирів купує квитки у тому напрямку, мовляв, придбає в електричці. Проте впродовж ранку того дня нарахував не менше сотні пасажирів саме у бік Фастова. Чи не резерв для підвищення доходності? Вважаю, над цим питанням варто замислитись.

  Нарешті остання ранкова електричка відійшла до Києва. Про результати сьогоднішнього заслону намагаюсь дізнатися у Валентини Педенко. Але вона мовчить, ніби партизан у ворожому полоні. На запитання про різницю у реалізації квитків у звичайний день та під час проведення місячника - жодної відповіді. Лише зробивши декілька дзвінків керівництву, розповіла, що за ранок попереднього дня було продано 450 проїзних документів на суму 1820 грн. На жаль, ці цифри порівнювати нема з чим. Що ж будемо чекати на завершення місячника і сподіваємось отримати офіційні дані від галузевої служби приміських пасажирських перевезень.

  Сергій ГУК, Фото автора
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05