РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 15 (12 квітня 2013) 

 • Кубок поїхав до Конотопа

  Днями відбувся черговий турнір з волейболу серед працівників Південно-Західної залізниці. Участь в ньому брали п'ять команд-представниць із Київської, Козятинської, Жмеринської, Коростенської та Конотопської дирекцій залізничних перевезень. Виходячи з непарної кількості команд, розіграш проводився не по підгрупах, а за круговою схемою.


  Команда Конотопської дирекції залізничних перевезень - переможниця турніру.

  Розпочали турнір команди Коростенської та Конотопської дирекцій. Із перших хвилин поєдинку вперед вирвалися лише спортсмени із північної дирекції столичної магістралі, але втримати переможний результат не змогли. За рахунку 21:21 ситуація змінюється, вперед виходить Коростень і перемагає - 25:22. Друга партія була на боці конотопської команди. З таким же рахунком вони отримали перемогу. У третій, вирішальній баталії, фортуна знов посміхнулася конотопчанам - 15:13.

  У другій зустрічі київська команда в поєдинку з козятинцями одразу вирвалася вперед, набравши чотири очка. І переможно завершила партію з рахунком 25:17. Проте розслаблятися було зарано, у козятинців з’явився «додатковий гравець» та гарячий вболівальник - представник команди - голова Козятинського теркому профспілки Анатолій ВІльЧинський. Він голосно коментував дії своїх підопічних, підказував. У результаті добре організованої гри «гору» взяли козятинці - 25:17. І третя партія була на їхньому боці - 16:14.

  Впевнено розпочала боротьбу минулорічна переможниця турніру - команда Жмеринської дирекції. Настільки впевнено, що навіть представник команди - голова Жмеринського теркому профспілки Юрій АНДРУШКОВ не став очікувати на закінчення гри своїх підопічних - поїхав за громадськими справами. Але аматори не підвели - перший день змагань завершили двома «сухими» перемогами над командами Козятина та Коростеня.


  Приз «Кращому ліберо» дістався конотопчанину Олександрові КАЛЮЖНОМУ.

  Перший день турніру завершився з такими результатами: безумовний лідер - жмеринчани, київська команда не взяла жодного очка з трьох ігор, інші команди розташувалися приблизно на одному рівні.

  Звичайно вирішальним був другий день змагань. Розпочали його Жмеринка та Київ. На здивування, в першій партії одразу повели кияни. Склалося враження, ніби жмериничани напередодні добре відсвяткували власні перемоги (це припущення - авт.), тому й невдало розпочали гру. У результаті київська команда перший сет записала на власний рахунок. Проте дива не відбулось - наступні дві партії жмеринчани змогли мобілізуватися й наблизили перемогу.

  Але наступного суперника - конотопчан - жмеринській команді подолати не вдалося. При рівній кількості набраних очок за підсумком особистої гри переможцем турніру стала Конотопська дирекція залізничних перевезень. Далі місця розподілилися таким чином: другі - жмеринчани, треті - коростенці, четверті - козятинці й завершили турнірну таблицю кияни. Останні - без жодного очка.


  Моменти гри.

  Звичайно, всіх учасників турніру було відзначено: переможцям - кубки, іншим - заохочувальні призи. Були визначені й кращі гравці. Так кращим ліберо (захисник) став конотопчанин Олек-сандр КАЛЮЖНИЙ, зв’язуючим - жмеринчанин Андрій УС, нападником - киянин Руслан СКИДАНЧУК.

  А взагалі, поділюсь думкою: як ставляться до організації спортивно-масової роботи, такі й результати. Так від команди Київської дирекції не було навіть представника. І взагалі організатори не змогли забезпечити формою - спортсмени-аматори виступали у футболках з логотипом «Локомотивне депо Дарниця». Загальний результат відомий.

  Сергій ГУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05