РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (5 квітня 2013) 

 • У чиїх руках кубок?

  Уже стало доброю традицією - на початку весни проводити змагання за право володіти кубком Жмеринської територіальної профспілкової організації. От і нинішнього року проводилась ХІІ Спартакіада за участю команд відокремлених структурних підрозділів нашої залізниці, що функціонують на теренах Жмеринської дирекції.


  Переможниця спартакіади - команда «Локомотив»


  Вручення нагород  Епізоди змагань

  Особливістю нинішніх змагань стало помітне підвищення спортивного рівня команд. А це тому, що вони створювались не в одному, а на базі двох, чи й декількох підрозділів. Загалом в ХІІ Спартакіаді були задіяні понад 150 спортсменів з 11 залізничних підрозділів. Вони змагались у турнірах з міні-футболу, шахів, настільного теніса, гирьового спорта та волейболу. До суддівства під час змагань були залучені незалежні досвідчені фахівці, що стало запорукою об’єктивного оцінювання результатів. А вони були такими: командний кубок з шахів виборола команда управління дирекції, до складу якої входили спортсмени безпосередньо дирекції та залізничних станцій Вінниці і Жмеринки. Кубки у змаганнях з настільного тенісу та волейболу дістались команді «Авангард», яка складалась із працівників вагонної дільниці (ВЧ-2) і Жмеринської дистанції колії (ПЧ-9). У змаганнях з гирьового спорту та міні-футболу кубки завоювала команда «Локомотив», до складу якої увійшли фахівці локомотивного (ТЧ-4) та вагонного депо (ВЧД-4) Жмеринка. Ця ж команда завоювала й головний трофей - кубок Жмеринської територіальної профспілкової організації. Його та й інші нагороди переможцям вручив голова теркому Юрій АНДРУШКОВ. За результатами змагань в індивідуальному заліку - настільний теніс, шахи, гирьовий спорт - 27 учасників нагороджено грамотами та медалями за призові місця.

  Проведена спартакіада за участю працівників структурних підрозділів залізничного вузла у Жмеринці стала першим етапом дорожньої спартакіади та спартакіади Укрзалізниці. Вона дозволила виявити найкращих спортсменів, які будуть виступати на названих вище спортивних заходах. Слід нагадати, що команда Жмеринської дирекції залізничних перевезень була переможницею ХІV спартакіади Південно-Західної залізниці, яка проходила в травні минулого року у Козятині. Тож є надія, що й наступні змагання для жмеринчан також будуть успішними.


  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05