РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (5 квітня 2013) 

 • Професійний гарт Віталія Таргонського

  З долями багатьох людей знайомить наша газета своїх читачів. У кожного з героїв публікацій вони різні. Та, мабуть, об’єднуючою є спільна риса - усі вони досягли громадського визнання. Що ж потрібно, аби досягти успіху у своїй діяльності, які чинники цьому сприяють?


  Приміром, за опитуванням одного рекрутингового агентства, 22% наших співгромадян дотримується думки, що на успіх у кар’єрі впливає везіння. Однак 70% опитаних все-таки вважають, що досягти успіху у трудовій діяльності можна, якщо довго і наполегливо працювати, розраховувати тільки на свої сили і, незважаючи на труднощі, йти до поставленої мети. Дійсно, будь-яке випадкове везіння коли-небудь закінчується, а вміння працювати залишається. Саме про вміння працювати, про наполегливість ведемо мову з першим заступником начальника Коростенської дирекції залізничних перевезень Віталієм ТАРГОНСЬКИМ. Минув рік, як сорокарічний залізничник, котрий вже пройшов чимало сходинок на шляху професійного загартування, працює на цій посаді.

  Віталій Анатолійович розповідає, що почав свою трудову діяльність у 1989 р. електромонтером СЦБ Коростенської дистанції сигналізації та зв’язку на Овруцькому напрямку. Власне, Овруччина - батьківщина мого співрозмовника. Народився він в Ігнатполі. Коли запитала, чому ж все-таки залізничну професію обрав, Віталій Анатолійович послався на свою залізничну генетику: дідусь працював ревізором, батько - машиністом. Тож і йому ходити манівцями у пошуках трудового шляху не довелося. Попрацювавши електромонтером, згодом став студентом Харківської державної академії залізничного транспорту. П’ять років навчання збагатили студента необхідними теоретичними знаннями. А практику здобував на станції Коростень. Учень чергового по станції, потім - черговий. Здібності залізничника не лишились непоміченими. Згодом працював ревізором руху відділу перевезень, заступником начальника відділу перевезень. А в 2006-му став начальником ст. Коростень - важливої вузлової станції, де рух поїздів, роботи з розформування і формування поїздів тривають цілодобово. У цьому потужному підрозділі працює понад 300 чоловік. Знаю, що за ті чотири роки, коли В. Таргонський очолював станцію, її колектив двічі ставав переможцем галузевих змагань. Звісно, про успішний досвід коростенців і наша газета писала («Рабочее слово» №27 за 2009 р. «Праця отримує визнання»). Віталій Анатолійович каже, що робота начальником ст. Коростень була для нього доброю школою.

  Втім бажання і вміння вчитися, притаманні йому з юних літ, з роками не зникли. Закінчивши загальноосвітню школу із золотою медаллю, вуз - із «червоним» дипломом, і в роботі намагається досягати високих результатів. І, звісно, вчився і вчиться на досвіді інших. Запитую, чиї настанови найбільше запам’яталися. Віталій Анатолійович говорить про свого «вчителя», який допомагав йому стати черговим по станції, Анатолія Ясинецького. А на даному етапі діяльності справжнім джерелом професійних знань та вмінь, прикладом у сфері ефективного керівництва і вміння працювати з людьми є начальник дирекції Василь ЯРЕМЕНКО.

  Запитую й у Василя Васильовича, чим керувалися передусім, призначаючи Таргонського на посаду першого заступника.

  - Грамотний фахівець, добре знає науку із залізничних перевезень, вміє оперативно приймати правильні рішення. Це доводить не на словах, а в повсякденній роботі. Та й залізничну справу опановував на рядових посадах. Непоганим господарником показав себе на ст. Коростень. Як керівник - вимогливий. І до інших, і до себе. До порад прислухається, що теж немаловажно… - чітко й влучно охарактеризував першого заступника «аксакал» залізничної справи. Без зайвої лірики.

  Хоча днями, чекаючи в приймальній візиту до першого заступника, на ліричні нотки надихнули його відвідувачі. Діти-підлітки чекали на маму, яка була на діловому прийомі у Віталія Анатолійовича. Жінка вийшла з кабінету з посмішкою. До її проблем не лишились байдужими. Довідалась, що це багатодітна родина з Омелянівки.

  Отож скільки б актуальних виробничих проблем не існувало, люди - передусім. Це аксіома і для журналістів, і для керівників.


  Фото автора

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05