РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (5 квітня 2013) 

 • Жмеринському «кораблю» дано добро на вихід у вільне плавання

  За свою більш ніж столітню історію залізничний вокзал у Жмеринці пам'ятає чимало цікавих подій. Але й 26 березня 2013 р. буде вписано великими літерами в його часопис. Адже саме цього дня відбулось урочисте відкриття місцевого вокзалу після проведення капітальних реставраційних робіт, які тривали понад два роки. За цей час пам'ятка архітектури, якою є вокзал ст. Жмеринка, набула первинного вигляду. Саме такою була споруда уже далекого 1904 р., коли за задумом видатного інженера-архітектора Зиновія ЖУРАВСЬКОГО її було зведено на подільській землі. На цьому наголосив начальник Південно-Західної залізниці Олексій Мефодійович КРИВОПІШИН на урочистому мітингу, який відбувся у Жмеринці з нагоди відкриття оновленого вокзалу.


  Керівник столичної магістралі також зазначив, що залізничні будівельники, а саме вони виконали найбільший обсяг робіт, зробили прекрасний подарунок для жмеринчан та й мешканців Вінницької області.

  Розпочали вони тут ремонтні та реставраційні роботи навесні 2011 р., одразу ж після відвідин Жмеринки тогочасним Віце-прем’єр-міністром, міністром інфраструктури України Борисом КОЛЕСНІКОВИМ. Адже саме тоді й було прийнято рішення про відновлення вокзальної споруди, яка є пам’яткою архітектури. За роботу взялись Жмеринський будівельно-монтажний поїзд, Жмеринське та Корoстенське будівельно-монтажні експлуатаційні управління, а також деякі інші структурні підрозділи. А головним координатором робіт був начальник галузевої служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд Анатолій НАНОВСЬКИЙ, який об’єднав усіх будівельників та реставраторів. Залізничні зодчі доклали чималих зусиль, аби красень-вокзал набув сучасного вигляду і милував око усіх, хто подорожує залізницею через Жмеринку.

  Найкращих будівельників, які успішно працювали над відновленням споруди, було заохочено відповідно до наказу начальника залізниці. І Олексій Мефодійович вручив їм відзнаки під час урочистого мітингу.

  У своєму виступі О.М. Кривопішин наголосив, що у Жмеринці відбувається дійсно знакова подія. Адже зазнала оновлення не просто пам’ятка архітектури, а один із найкращих залізничних вокзалів в Європі.

  І це сталось завдяки цілеспрямованим зусиллям начальника Південно-Західної залізниці Олексія Мефодійовича Кривопішина та за підтримки керівництва Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури України. Від імені мешканців Вінниччини губернатор області Іван Михайлович МОВЧАН щиро подякував усім причетним до відновлення вокзалу у Жмеринці та вручив почесні грамоти і грошові премії. Заохочені були залізничники й Вінницькою обласною радою та адміністрацією. Голова Вінницької обласної адміністрації Іван Мовчан вручив почесні грамоти і грошові премії заступнику начальника Жмеринського будівельно-монтажного експлуатаційного управління Олегу ДУМАНСЬКОМУ, виконавцю робіт Коростенського енергомонтажного поїзда Ігорю СНІГУРУ та начальнику проектного відділу Жмеринського будівельно-монтажного експлуатаційного управління Валентину ДЗЮБЕНКО.

  Слова вдячності пролунали й з вуст народного депутата України Миколи ДЖИГИ, який також виступив на мітингу. Він зазначив, що оновлений вокзал є своєрідною візитівкою Вінниччини. І вона й надалі слугуватиме усім, хто користується залізницею.

  Начальник Південно-Західної залізниці О.М. Кривопішин перед завершенням урочистого мітингу вручив символічний ключ виконуючому обов’язки начальника вокзалу ст. Жмеринка Віктору ГАРМАТЮКУ. Після цього почесні гості та й усі присутні здійснили оглядини оновленого залізничного вокзалу. У круглій залі відбулась прес-конференція, під час якої начальник столичної залізниці відповів на запитання представників засобів масової інформації. Зокрема він зазначив, що на виконання реставраційних робіт було витрачено 70 млн. грн. Цього вистачило, щоб відновити головні приміщення споруди, які необхідні для пасажирів та працівників вокзалу. А окремі із них, зокрема приміщення колишнього ресторану, законсервовані. Для їх відновлення є надія залучити кошти інвесторів. Планується також у будівлі вокзалу створити музей, який буде цікавим як вітчизняним, так і зарубіжним туристам.

  Однак це уже - у перспективі, а на сьогодні жмеринському «кораблю» дано добро на вихід у вільне плавання. Оновлений вокзал зажив новим повноцінним життям.


  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05