РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (29 березня 2013) 

 • Керівництво, Дорпрофсож та весь багатотисячний колектив столичної магістралі із сумом сприйняли звістку про те, що 22 березня 2013-го року після тривалої важкої хвороби перестало битися невтомне серце почесного залізничника Анатолія Олексійовича ФУРСИ

  - голови Дорожнього комітету профспілки залізничників і транспортних будівельників залізниці.


  Пішов із життя наш товариш і колега, який віддав служінню залізничному транспорту понад 45 років. Анатолій Олексійович Фурса народився 9 вересня 1945 р. Свій робітничий шлях він розпочав після закінчення Київського електромеханічного технікуму залізничного транспорту. Трудова біографія А.О. Фурси має початок у 1969 р. Працюючи помічником машиніста електровоза у локомотивному депо Дарниця, Анатолій Фурса виявив неабиякі організаторські здібності.  Тож впродовж 1970 - 1977 рр. він очолював комсомольську організацію локомотивного депо. У квітні 1977 р. Анатолій Олексійович переходить на партійну роботу - секретарем партійного комітету депо. У 1982 р. без відриву від виробництва він закінчив Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка, де набув вищої юридичної освіти. У травні 1983 р. його було обрано секретарем партійного комітету Дарницького залізничного вузла.

  На початку 1987 р. розпочато новий етап у житті Анатолія Олексійовича. Його було обрано головою районного комітету профспілки Київського відділку Південно-Західної залізниці. На пленумі дорожнього комітету профспілки 30 листопада 1995 р. його обрано головою дорожнього комітету профспілки. Тут він пропрацював до останніх днів життя, яке було наповнене повсякденними турботами про розвиток дорожньої профспілки.

  За час роботи на залізниці А.О. Фурса зарекомендував себе як висококваліфікований фахівець, досвідчений організатор, ініціативний керівник. Він залишався вимогливим до себе та колег, толерантним та чуйним до людей. Анатолій Олексійович здобув заслужений авторитет і повагу не лише серед колег, а й серед широкого кола фахівців залізниці, ветеранів транспорту.

  А.О. Фурса обирався до складу президії Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України, президії Київської міської Ради профспілок. А.О. Фурса працював у складі правління Київського міського відділення фонду соціального страхування.

  Під його безпосереднім керівництвом здійснювалися заходи для посилення захисту соціально-економічних інтересів і трудових прав працівників через удосконалення колективно-трудових відносин у трудових колективах структурних підрозділів залізниці. За його ініціативи здійснено прийняття у 2001 р. дорожнього колективного договору на довготривалий термін на 5 років і продовження його дії у 2005 р. до 2010 р. Це дозволило зберегти рівень соціальних пільг і гарантій, передбачених колективним договором, та щороку піднімати їх на більш високий рівень. Це сприяло налагодженню соціального клімату в колективах і мобілізації працівників на виконання поставлених завдань щодо забезпечення потреб економіки України у пасажирських і вантажних перевезеннях. За участі А.О. Фурси проводились практичні заходи з впровадження нових технологій в організації перевізного процесу, більш досконалих видів технічних засобів, оновлення вокзалів та станцій, оздоровчих закладів. Розвиток соціальної інфраструктури залізниці, підвищення рівня експлуатаційної діяльності залізниці також не обходились без участі Анатолія Олексійовича.

  За багаторічну сумлінну працю на залізничному транспорті та за вагомий внесок у забезпечення прав і гарантій працівників залізниці, соціального партнерства, особисту ініціативність і наполегливість А.О. Фурсу заслужено відзначено медаллю «За трудову доблесть», Почесною грамотою Міністерства транспорту України, знаком «Почесному залізничнику», годинником від генерального директора Укрзалізниці, знаками «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці», «За заслуги перед профспілкою».

  Глибоко сумуємо разом з усіма, хто знав і поважав цю добру, життєрадісну людину. Поділяємо біль і скорботу з приводу непоправної втрати із його рідними, близькими, друзями.


  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05