РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (29 березня 2013) 

 • No comment по-конотопськи

  Футбол - гра серед залізничників популярна. У вільний від роботи час тисячі їх виходять на зелені газони поганяти м’яча, беруть участь у футбольних турнірах, уболівають, коли грають «Динамо», «Шахтар» чи збірна України. Трудовий колектив Конотопської дистанції колії не є винятком - люблять у ньому футбол, тому успішно виступають на щорічних залізничних спартакіадах та місцевих змаганнях, а минулої осені два її спортсмени-аматори грали навіть за столичну магістраль.

  Тоді наша команда зайняла не останнє місце, і наказом начальника Південно-Західної залізниці О.М. КРИВОПІШИНА футболісти були відзначені. В тому числі й конотопські монтер колії Д. та сигналіст М. Як сформульовано в документі, «за сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок в активізацію фізкультурного оздоровлення та спортивно-масової роботи». Наказ датований 17 вересня 2012 р.

  А ще були в ньому приємні кожному слова про матеріальне заохочення. Тільки монтер колії Д. грошей не одержав до сих пір. Як з’ясувалося, не виплатили, бо Д. мав у червні догану. Справді, мав, тільки тоді Д. був бригадиром, та вже 3 вересня він за власним бажанням перейшов працювати монтером. Правда, в наказі з Києва про заохочення ще названа попередня посада. Чи не це вплинуло?

  Але спершу давайте спробуємо підійти з іншого боку. Уявімо, що монтерові колії Іваненку за неправильно забитий костиль «вліпили» в дистанції догану. Сумний та невеселий повертався залізничник з роботи додому. Аж раптом бачить на рейці тріщину. Та таку, що поїзд, не дай Боже, полетить під укіс. А це ж пасажирський. Не роздумуючи ні секунди монтер зірвав із себе сигнальний жилет і щодуху кинувся назустріч поїздові. Де й сила взялася. Ніколи так не бігав. Устиг. Що ж, честь та шана Іваненку. За пильність і професіоналізм йому дякує начальник залізниці та заохочує енною сумою. У дистанції наказ із Києва Іваненку прочитали, потисли руку, але грошей не дали. Бо догана ж. Й Іваненко, не скандаліст і не хапуга, знову пішов додому сумний та невеселий.

  Скажете, абсурдна ситуація?! Бути такого не може. Іваненко заслужив і добре слово, і гривні. Та й сила залізниці в тому, що накази її керівника виконуються у Києві й Коростені, Жмеринці й Козятині… Скрізь виконуються. Лише в одному структурному підрозділі, м’яко кажучи, почали діяти за принципом «у них своя свадьба, а в нас своя».

  Намагаюся уточнити причину невиплати у керівників дистанції. Та не вдається. Пояснили, що поки розбираються із цією справою, а правовий інспектор Дорпрофсожу направив подання начальникові Конотопської дистанції колії з вимогою виконати наказ начальника залізниці про преміювання монтера і футболіста Д., нічого коментувати не будуть. До речі, сигналіст М. ту премію таки отримав. А якже? А й справді, що тут скажеш. No comment - та й усе.


  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05