РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (29 березня 2013) 

 • Першозимники. Випробування витримали

  У Коростенській дистанції колії нинішній рік багатий на першозимників. Як же пройшли складні випробування першою зимою монтери колії механізованої бригади третьої дільниці? Про це вирішила запитати у них самих та їх наставників. Як сказав майстер Руслан БОНДАРЧУК, в їхній бригаді 10 першозимників. З ними проведені навчання як з охорони праці, так і щодо безпосередніх виробничих обов’язків. У справі навчання новачків важлива роль відведена і бригадиру, і майстру. За словами наставників, першозимники випробування пройшли успішно.


  першозимники Андрій ШМАГУН, Мамед РЗАЄВ, Іван ФЕДОРИНЧИК, Олег КОБИЛИНСЬКИЙ, Денис ЦЕГЕЛЬНИК

  Самі ж хлопці кажуть, що страшною для них ця зима не видалась, хоч із снігом доводиться боротися активно, але сильних морозів не було. А роботою їх не злякаєш, бо звичні до неї. Андрій ШМАГУН прийшов у дистанцію вже з досвідом, перед цим працював на місцевому заводі залізобетонних шпал. Та в юнака, який закінчив Козятинське училище залізничного транспорту, є бажання працювати колійником.

  Ще один першозимник Мамед РЗАЄВ - електрик за фахом, раніше працював на будівництві. В колективі колійників зумів зарекомендувати себе вже працьовитим і енергійним.

  З монтера колії починає свій трудовий шлях 20-річний Іван ФЕДОРИНЧИК. Закінчив технологічний коледж у Новограді-Волинському, зараз заочно навчається на третьому курсі Харківської державної академії залізничного транспорту (ХарДАЗТ). Отже, буде освіта, є досвід, значить, на залізниці Іван отримає чудову перспективу для кар’єрного зростання.

  Батько Олега КОБИЛИНСЬКОГО - колійник, тож і син прийшов на залізницю набувати першого трудового досвіду. Водночас Олег, як і його колеги, турбується про здобуття вищої освіти: навчається заочно в університеті.

  Денис ЦЕГЕЛЬНИК родом з Овруцького району. Він випускник Козятинського училища, планує продовжити залізничну освіту в ХарДАЗТ. А поки що юнак пройшов професійне випробування: успішно відпрацюв першу зиму на залізниці.

  Хлопці з повагою розповідають про своїх безпосередніх наставників - монтерів колії 4 розряду Володимира ВИГІВСЬКОГО, Павла МІЦКЕВИЧА. Під їх пильним оком освоювали вони монтерську справу. Досвідчені монтери навчили новачків не лише як правильно очищати стрілки від снігу, або як працювати з ключем, з домкратом, а передусім - бути пильними, помічати будь-який дефект на колії.

  Попереду в них літній сезон робіт - справжні «колійні» жнива. Та, власне, у цих молодих залізничників усе життя ще попереду, з усіма його труднощами, радощами і, безперечно, успіхами. А в тому, що ці молоді, життєрадісні люди досягнуть їх, сумнівів не виникає. Хіба ж не досягне своєї мети людина, яка не боїться праці, навіть і важкої, яка дбає про свій освітній рівень, і яка, зрештою, прагне успіху? Вона просто приречена бути успішною.


  Фото автора

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05